הלוואות גישור לעסקים

הקמה ותפעול של עסק מצליח בישראל זהו עניין לא פשוט ואילו כאשר העסק נמצא בפריפריה, המצב הופך להיות מסובך עוד יותר. עסקים בצפון הארץ לדוגמא, נתקלים בקשיים כלכליים רבים בגלל המרחק הגיאוגרפי מגוש דן, שהוא המרכז הכלכלי של המדינה וגם האזור בו מתרכזת רוב האוכלוסייה. אחת האופציות של עסקים אלה להתמודד עם המצב הכספי היא לקחת הלוואות גישור לעסקים בצפון.

כסף שהתקבל מהלוואת גישור

מהן הלוואות גישור לעסקים?

בניגוד להלוואות עסקיות אחרות מהבנק, הלוואות הגישור ניתנות לתקופה קצרה יחסית (עד שלוש שנים), במידה וקיימים מסמכים והוכחות ברורות כי העסק עומד לקבל הכנסה משמעותית בתקופה הקרובה ויוכל להחזיר את ההלוואה. הביטחונות כנגד ההלוואה יכולים להיות נכסים נזילים, תכניות חיסכון, תשלומי ספקים ולקוחות ועוד.

ניתן לקחת את ההלוואות במגוון מסלולים, בדומה למסלולי המשכנתא הקיימים – מסלול בריבית צמודה לפריים, מסלול עם ריבית קבועה, מסלול עם ריבית צמודה למדד המחירים לצרכן ועוד.

למעשה, הלוואת גישור לעסקים יכולה להיות אטרקטיבית במיוחד בשביל עסקים העומדים בפני קשיי נזילות זמניים וצריכים אשראי מיידי לתקופה מוגבלת. במהלך תקופת ההלוואה ישנן שתי אפשרויות החזר – לשלם את הריבית עבור ההלוואה בלבד או להחזיר את כל הסכום (קרן וריבית) בסוף התקופה.

אנו במרכז למימון עסקי נשמח לספק לך מידע נוסף על הלוואות גישור לעסקים ללא שום עלות או התחייבות. פנה אלינו כבר היום וחסוך זמן וכסף על ידי ייעוץ עם מומחים בתחום. השאר את פרטיך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.