קרן הודו וסין ליצואנים

קרן הודו סין מנוהלת על ידי מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה, מטרתה לסייע ליצואנים ישראלים לחדור לשווקים המתפתחים במהירות. תוכנית הודו-סין גובשה על ידי מינהל סחר חוץ במטרה לסייע לחברות ישראליות להקים נציגות שיווקית בשווקים החדשים שמתפתחים במהירות שיא בהודו ובסין.

גלובוס

היקפי המימון והסיוע במסגרת קרן הודו וסין ליצואנים המעוניינים להעמיק את חדירתם לשווקים אלה עשוי להגיע לסכום של כ- 2.5 מיליון ₪ לתקופה של שלוש שנים. באמצעות הקרן ניתן לקבל סיוע אטרקטיבי כדי לבסס את הפעילות המסחרית בשווקי הודו וסין. התוכנית מיועדת לחברות בינוניות עד גדולות שהתאגדו בישראל ומרכז פעילותן בארץ, עם היקף מכירות בשיעור 15 מיליון ₪ עד 200 מיליון ₪, כאשר לפחות 10% מהיקף המכירות הוא יצוא שנתי.

תוכנית ייעודית להקמת נציגות שיווקית בהודו וסין

תוכנית הודו-סין מעניקה תמיכה בשיעור עד 50% להקמת נציגות שיווקית בסין או הודו, במטרה לקדם את השיווק של מוצרים ושירותים חדשים או קיימים בחו"ל. חשוב לדעת כי הסיוע ניתן על בסיס של הקצאה תחרותית כאשר משרד הכלכלה והמסחר משתתף בעלויות הקמת הנציגות השיווקית, בתקרה של עד 700,000 ₪, לא כולל בטא סייט.

בין הסעיפים המוכרים בתוכנית הסיוע ניתן למנות השתתפות בעלויות מימון יועץ מקומי, לרבות הכנת תוכנית אסטרטגית בשיעור עד 300,000 ₪ בשנה למשך 3 שנים, השתתפות בעלויות הנדרשות להצבת עובדי החברה הישראלית בשיעור עד חצי מיליון ₪ לשלוש שנים, השתתפות בעלויות להפעלת משרד במדינת היעד (הודו וסין) בשיעור עד 200,000 ₪ לשלוש שנים, וכן השתתפות בבטא סייט ובהתקנה מסחרית ראשונה בשיעור עד 400,000 ₪ לצרכי מימון ההוצאות הנדרשות.

כדי לשפר סיכויים לקבלת הסיוע האטרקטיבי של קרן הודו וסין ליצואנים מומלץ לפנות למרכז העזרה לעסקים. צוות המומחים שלנו מתמחה בהגשת הטפסים ובמילוי הבקשה לקבלת סיוע דרך קרן הודו סין. תנאי הסף לתוכנית רבים ומגוונים, בין השאר יש למלא את תנאי הוראת מנכ"ל משרד הכלכלה בנושא התניית סיוע בקיום אחריות חברתית. כמו כן, תנאי הסף קובעים כי היצוא השנתי בשנה הקודמת למדינת היעד של מגיש הבקשה אינו עולה על 20 מיליון ₪, ובנוסף מגיש הבקשה עומד בתנאי היצוא השנתי בשיעור של לפחות 10% מסך המכירות של התאגיד.

למידע נוסף ולייעוץ בנושא קרן הודו וסין ליצואנים השאר פרטים בטופס שבאתר. צוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים יחזור אליך בהקדם האפשרי. נשמח לסייע גם לך להגיש בקשה לקבלת סיוע אטרקטיבי דרך קרן הודו סין, ונשמח להציע לך פתרונות מימון נוספים המתאימים ליצואנים לשווקי הודו, סין, יפן ושווקים בינלאומיים נוספים.

לקריאה נוספת:

קרן הלוואות ליצואנים
קרן מאגדים
הקרן לעידוד השיווק בחו"ל