אשראי חוץ בנקאי

בעבר היה הבנק הגורם כמעט הבלעדי בהענקת הלוואות למגזרים הפרטי והעסקי. אך עם הזמן התפתח לו שוק נוסף לגיוס אשראי בו נכללים שלל הגופים החוץ בנקאיים המציעים הלוואות. חברות אשראי וביטוח, גופי הלוואה שונים, מוסדות מימון ואחרים, כולם מציעים אשראי בדרך שאינה בנקאית, ופעמים רבות פתרון זה מתאים מאוד לרבים. בין אם בשל בעיות שמערים הבנק על קבלה, תנאים טובים יותר להלוואה וכיו"ב, מדובר על חלופה אטרקטיבית בלא מעט מקרים.

בדיקת אפשרות לקבלת אשראי חוץ בנקאי

אשראי חוץ בנקאי לעסקים עשוי להיות אופציה טובה

עבור חברות ובתי עסק מקור המימון הזה יכול להיות ממש בחזקת חבל הצלה, או פשוט פתרון מעולה בזמן הנכון. הגוף הבנקאי נוטה לדרוש ערבויות רבות תמורת מתן אשראי לעסק, והביורוקרטיה אינה פשוטה. הלוואה מגורם חוץ בנקאי לגיטימי וידוע עשויה להיות הרבה פעמים נוחה יותר לקבלה, עם הליך פשוט והעמדת ערבות בסדר גודל סביר. הרבה גופים חוץ בנקאיים מציעים גם שירות טוב יותר לעסק ביחס לזה המתקבל בבנק וכן הלאה. בהחלט טוב שזה קיים.

ממי הכי כדאי לבקש אשראי חוץ בנקאי?        

כאמור האפשרויות כיום רבות ומגוונות ויוצאות לגמרי מגבולות הבנקים בלבד. עם זאת מגוון האופציות העומדות בפני בעלי חברות ועסקים גורם לאובדן עצות, לרצון מחד לקבל הלוואה באופן מיידי, ומאידך למצוא את המסלול עם התנאים הכי טובים. אז כדי להסיר את עננת אי הוודאות, וכדי שתוכל לקבל ישירות אליך את ההצעות הכי טובות מהמוסדות החוץ בנקאיים הידועים, השתמש בחינם בשירות המקצועי המוביל של מרכז העזרה לעסקים.

בחר אשראי חוץ בנקאי מיידי מבין הצעות מגוונות

על מנת לחסוך לך הרבה עבודת חיפוש סיזיפית וקשה, הצוות של מרכז העזרה לעסקים מוכן כבר לטפל בבקשתך. מלא ללא התחייבות את טופס פרטי הבקשה להלוואה באתר, ותוכל לקבל בזמן קצר הצעות מימון מגופים חוץ בנקאיים מוכרים. השווה מבין ההצעות המשתלמות ובחר את המסלול שהכי מתאים לצרכים העסקיים שלך. מרכז העזרה לעסקים עובד עם עשרות גופים בנקאיים ופרטיים, משתמש בידע ובניסיון שלו על מנת לשרת אותך נאמנה ובמהרה.