ליווי לקבוצות רכישה

קבוצות הרכישה הופיעו בתחילת המאה הנוכחית בישראל ויצרו מעין מהפכה בתפיסה המחשבתית לגבי שוק הנדל"ן. בשנים האחרונות ישנה רגיעה מסוימת בנוגע להתארגנות של קבוצות רכישה, אבל התופעה עדיין קיימת במקומות רבים.

יועץ עסקי שמסייע לקבוצת רכישה

אז מהי בעצם קבוצת רכישה?

קבוצת רכישה זהו ביטוי שמייחסים אותו לאנשים שמתארגנים כדי לקנות דיור בצורה משותפת, כאשר רכישת הדיור נעשית בצורת קבלת בעלות על קרקע ובניית נדל"ן בשטחה.

היום אנו רואים שאנשים רבים מוכנים לקחת על עצמם את תפקידי הקבלנים ולהתמודד עם הבעיות והקשיים בבניית דיור מאפס. זאת בגלל שיש להתארגנות הזאת בקבוצות רכישה יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם (במיוחד בסביבת מחירי הנדל"ן הנוכחיים בישראל) – חיסכון רוכשי הדיור בצורה זו יכול להגיע עד לעשרות אחוזים והם גם אינם תלויים עוד בגחמות של הקבלן והשינויים המתרחשים בביקוש ובהיצע של שוק הנדל"ן.

מהם היתרונות והחסרונות הקיימים בהתארגנות של קבוצות רכישה?

כמובן שהיתרון הבולט ביותר ברכישת דירה מוכנה מקבלן, היא היעדר הצורך לעסוק בכל התהליך של בניית הדירה והכנתה לכניסת הדיירים. הקבלנים הם מומחים בתחומם שעוסקים בצורה שוטפת בבנייה ופתרון בעיות מקצועיות ובירוקרטיות בנוגע לדירות שאותן הם בונים, אך גם להם לוקח זמן רב עד מסירת הדירה המוגמרת ללקוח (וזאת בלי להזכיר את המקרים של פשיטות הרגל).

קבוצות הרכישה לרוב מאורגנים על ידי אנשים שאין להם נגיעה לתחום ולכן ההתמודדות שלהם עם הקשיים של בניית הנדל"ן תהיה מסובכת עוד יותר.

כיצד עזרה מקצועית על ידי ליווי לקבוצות רכישה יכולה לעזור לך?

זה נכון, שהתארגנות בקבוצות רכישה יכולה להיות עסק מסובך למדי, אבל העניין הוא, שבמקרה הזה ובתנאים הנוכחיים של שוק הנדל"ן בישראל, ההשקעה שווה את המאמץ.

יש חשיבות גדולה לתכנן את ההתארגנות בצורה נכונה – לחתום על הסכם קיבוצי המקובל על כל חברי קבוצת הרכישה, לעבור על כל הסעיפים בחוזה בליווי מומחים שיכולים להצביע על בעיות ולאבחן בצורה נכונה את בעלי המקצוע שאת שירותיהם רוצים לשכור לצורך בניית הנדל"ן במגרש הנרכש.

מי שאין לו ידע מקצועי בשוק הנדל"ן, יתקשה להתמודד עם כל הנושאים הרבים, וגם אם מדובר באנשים שקולים ואחראיים, לא תמיד יש את כל הזמן ללמוד את הנושאים מאפס. מכיוון שכך, ליווי לקבוצות רכישה יכולה להיות אופציה מצוינת שפותרת בעיות רבות וחוסכת כסף וזמן רב.

אנו בפורטל המומחים למסחר עובדים עם חברות מקצועיות רבות שמציעות ליווי לקבוצות רכישה ונשמח להמליץ לך על הגוף המתאים ביותר בשבילך. בנוסף לכך, בגלל מגוון ההתקשרויות העסקיות שלנו, פנייה דרכנו תוכל לחסוך לך זמן וכסף רב.

הניסיון שצברנו עם אלפי לקוחות קודמים, מאפשר לנו להציע לך את האפשרויות הטובות ביותר ללא שום עלות או התחייבות מצדך. אם אתה רוצה לשמוע מידע נוסף, השאר את הפרטים שלך באתר ונחזור אליך בהקדם.