מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד מהגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים בארץ וכיום מחזיק נתח גדול מאד מהאשראי של הציבור בישראל. כיום, הבנק מספק שירות לאלפי לקוחות ברחבי הארץ, מחזיק שלוחות בחו"ל ועוסק במתן של שירותים פיננסיים בענפים רבים, כמו משכנתאות, פיקדונות, מסחר במטבע חוץ, ייעוץ השקעות, אשראי ועוד.

לוגו של בנק לאומי

 

הסניפים של בנק לאומי פרוסים ברחבי הארץ והבנק זוכה לפרסים רבים על שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכללי של הלקוחות. יתרה מכך בשנים האחרונות לאומי שם לו למטרה להיות בחזית הקדמה הטכנולוגית ולהציע ללקוחות שלו שירותים מתקדמים במיוחד באינטרנט ובסלולר – יעד שהוא בהחלט עומד בו בהצלחה.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

  • מסלול אשראי עסקי בקליק – אפיק אשראי זה מיועד ללקוחות עסקיים שזקוקים לסכום כסף באופן מיידי ואינם מעוניינים להתעסק עם כל הביורוקרטיה הבנקאית, להיפגש עם נציגים ולמלא טפסים מורכבים. סכום ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל במסגרת האופציה הזו עומד על מאתיים אלף ₪ וניתן לקבל אותו לחשבון תוך טווח זמן קצר במיוחד. ריבית האשראי תיקבע באופן ספציפי לכל לווה בנפרד ואילו הטווח המקסימאלי של פירעון ההלוואה עומד על חמש שנים.

למעשה, כדי להקל את החיים על מבקשי האשראי העסקיים, בנק לאומי נותן את האפשרות להגיש בקשה במגוון גדול של ערוצים וביניהם שיחה טלפונית, שימוש באתר האינטרנט, אפליקציה בסלולר ועוד – אין יותר צורך להגיע פיזית אל סניף הבנק.

  • מסלול אשראי עסקי בשיתוף עם קרן קורת – אופציית אשראי עסקי זו היא פרי של שיתוף פעולה בין בנק לאומי לבין קרן קורת שפועלת שנים רבות בתחום של הלוואות פילנתרופיות לעסקים בישראל. ייעוד הקרן הוא בעיקר תמיכה בעסקים קטנים ובינוניים בדרום הארץ, כאשר הכוונה היא לסייע כספית לפיתוח הנגב והפריפריה. הלקוחות העסקיים מרוויחים פעמיים מנטילת הלוואה במסגרת אפיק זה, שכן הם מתקשים בדרך כלל לגייס אשראי באופן כללי וקל וחומר כאשר מדובר בתנאים אטרקטיביים יותר.

לפי ההגדרות של הלוואה זו, סכום ההלוואה העסקית שניתן לקבל נע בין שלושים לשישים אלף ₪ ואילו הריבית עומדת על פריים פלוס 1.5% (עלויות די מטיבות ביחס לאפשרויות אחרות שיש לעסקים קטנים במקומות אחרים). תקופת ההחזר המקסימאלית היא עד שלוש שנים, ובירורים נוספים נעשים תוך כדי משא ומתן ופגישה בסניפי בנק לאומי. במידה וישנו צורך לקבל אינפורמציה נוספת על זכאות לסוג אשראי זה, ניתן בכל עת ליצור קשר טלפוני במספר 1-700-509010 וגם לגשת לסניפים של לאומי בדרום הארץ.

  • מסלול הלוואה עסקי עם גמישות מקסימלית בתנאי הפירעון – לווים שמעוניינים להתאים את סכום האשראי שלהם למחזור עסקיהם והרווחים הצפויים שלהם, יכולים לעשות זאת בקלות על ידי האפיק של הלוואה עסקית בבנק לאומי. במקרה זה, כל לקוח בנקאי צריך לפנות למחלקת האשראי ובקשתו תיבחן באופן פרטני על פי הנתונים שיסופקו על ידו לגבי מחזורי עסקים קודמים. כמות המזומנים בידי החברה והנכסים השונים, שיכולים להוות כביטחונות, גם הם ישפיעו כמובן על העלויות הסופיות של הריבית.

סכומי ההלוואה שניתן לקבל במסגרת אפיק זה הם גבוהים למדי ועומדים על עשרים עד 750 אלף ₪, אך טווח הפירעון הוא קצר ועומד על מקסימום של שנה (המימון נעשה על ידי הכנסות עתידיות קצרות מועד). הגמישות של האשראי מתבטאת בכך, שהלקוח העסקי יכול לפרוע בכל חודש חלק מן ההלוואה וזאת במידה והרווחים שלו הם גבוהים מהצפוי. מצד שני, הוא גם יכול לוותר על האפשרות הזאת, להמתין עד סיום התקופה ולשלם בפעם אחת.

במידה ואתה זקוק לאשראי עבור העסק שלך, הגעת למקום הנכון. אנו במרכז העזרה לעסקים יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום האשראי ללא כל עלות או התחייבות. אם אתה רוצה לחסוך זמן וכסף, כל מה שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.