המלצות גולשים

היינו זקוקים בדחיפות לקנות משאית נוספת לעסק שלנו. לצערנו, הבנק לא היה מוכן להעניק את ההלוואה המבוקשת. לא ויתרנו על הקנייה ופנינו לאתר של מרכז העזרה לעסקים. תוך דקות ספורות מרגע השארת הפנייה חזרו אלינו מספר גופי מימון איכותיים. כיום, אנחנו יכולים לומר שקניית המשאית סייעה לנו מאוד ובזכות המרכז אנחנו רואים ברכה גדולה בעסק. מודים לכם מכל הלב!

עודד ורינה רוט, גדרה

נקלעתי לקשיים כלכליים שאילצו אותי לחפש מימון. רציתי להחיות את חנות הרהיטים שלי במהירות וביקשתי הלוואה בנקאית. מכיוון שהבנק סירב, נדרשתי לפנות לגופים חוץ בנקאיים בתקווה שאמצא את מבוקשי, לפני שהעסק יקרוס. מרכז העזרה לעסקים סייעו לי במציאת הלוואה טובה לעסקים. התהליך כולו היה קצר ויעיל וכיום החנות עומדת על שתי רגליים יציבות. אני ממליץ עליהם בחום רב.

דרור ברנע, פרדס חנה

כבר זמן רב שאני מעוניינת להיכנס כשותפה בחנות בגדים מקומית. מכיוון שלא היה בידי את הסכום הנדרש לצורך העניין, פניתי לבנק וביקשתי לקבל הלוואה – אך הם לא היו מוכנים להעניק לי אותה. חברה סיפרה לי במקרה על האתר של מרכז העזרה לעסקים ועל הניסיון המוצלח שלה איתם. פניתי אליהם ולאחר מספר ימים בודדים קיבלתי מהם את ההלוואה. התהליך היעיל לווה ע"י עורך דין מנוסה של הגוף שהעניק לי את המימון הדרוש. תודה רבה!

יעלי צוקר, רעננה

כשהבן הקטן שלנו היה מעוניין לפתוח מעבדה לתיקון פלאפונים, החלטנו לקחת הלוואה ולהשקיע את מיטב כספנו. לא רצינו לבקש הלוואה מהבנק ולכן פנינו למרכז למימון עסקי – שכבר סייעו לנו בעבר. עשינו סקר שוק, לפני מספר שנים, בין הגופים החוץ בנקאיים, ובכל זאת החלטנו לעשות זאת פעם נוספת. מאוד הופתענו לגלות שגם היום מרכז העזרה לעסקים מציע את המסלול הטוב ביותר. מאוד ממליצים.

מרדכי ודבי, קדימה

rec6 rec3

rec2 rec1