הלוואה עד 400,000 ש"ח לעסקים

קבלת אשראי עסקי הופכת למורכבת יותר בתקופה האחרונה, במיוחד כאשר מדובר בסכומים גבוהים יותר ובעסקים חדשים או יזמים שמתכוונים לפתוח חברה חדשה. המשבר הכלכלי בשנת 2008 שהעולם עדיין מתאושש ממנו, גרם לבנקים להקשיח את תנאי קבלת ההלוואות והמגזר העסקי, שתלוי בקו אשראי שוטף, נפגע מכך.

אדם מחזיק שקית נייר ובתוכה שטרות כסף

איך ניתן לקבל הלוואה של ארבע מאות אלף ₪ לעסקים?

נבדוק אילו אפשרויות בכל זאת קיימות במשק לקבלת אשראי עסקי בסכומים גבוהים יותר. האפשרות הראשונה היא כמובן הלוואה בנקאית לעסקים, כל בנק מציע היום תנאי הלוואה ייחודיים לעסקים ודרך חלק מהבנקים ניתן גם לקבל הלוואה בערבות המדינה, אנחנו ממליצים להתייעץ עם יועץ מומחה בתחום שיוכל להסביר לכם על האופציות שעומדות בפניכם.

הלוואות עד 400,000 ₪ לעסקים מקרנות ממשלתיות ופילנתרופיות

  • קרן קורת – זוהי קרן פילנתרופית שממומנת בעיקר על ידי תורמים מארה"ב ודרכה ניתן לקבל אשראי עסקי עד לגובה מקסימאלי של 600 אלף ₪. קהל היעד של הקרן הוא יזמים או בעלי עסקים בגילאים 25-60, כאשר ישנה עדיפות לבעלי עסקים קטנים או יזמים מהפריפריה הצפונית והדרומית. יש לציין כי הקרן מציעה דרגות שונות של סכומי הלוואה. ככל שסכום האשראי המבוקש עולה, כך הביטחונות שיש להציג הם גבוהים יותר.
    פריסת ההלוואה יכולה להתבצע למשך חמש שנים כאשר ישנה גם אפשרות לקבל עד חצי שנה גרייס. הריבית היא תלויה גם כן בגובה ההלוואה הנדרש והטווח שלה נע בין פריים פלוס חצי להלוואה עד 100 אלף ₪ ועד פריים פלוס 1.95% להלוואה עד 600 אלף ₪.  למידע נוסף על קרן קורת לחצו כאן
  • הקרנות בערבות מדינה לעסקים הקטנים והבינוניים – הגופים הממשלתיים מעוניינים לסייע למגזר העסקי ובמיוחד לעסקים הקטנים יותר שמתקשים לגייס אשראי מהבנקים, אך התרומה שלהם לכלכלה היא חשובה. משרד הכלכלה פועל בשיתוף עם קרנות שונות ומעניק ערבות מדינה לעסקים שמחזור עסקיהם אינו עולה על מאה מיליון ₪ בשנה.
    לצורך הגשת הבקשה לאשראי העסקי, בעל עסק או יזם צריך תחילה לקבל את אישור הועדה שבוחנת את התכנית העסקית והיסטוריית האשראי של החברה. במידה והבקשה מאושרת, בעל העסק יוכל לקבל אשראי מאחד הבנקים שעובדים בצמוד עם הקרן. בגלל שהמדינה מתפקדת כערבה, יש ביכולתם של הבנקים להעניק אשראי בלי חשש כי ההלוואה לא תוחזר. ישנם מספר מסלולים במסגרת הקרן, חלקם מתאימים לעסקים בהקמה, אחרים מיועדים להשקעה ולמימון הון חוזר. הריבית שנגבית עבור האשראי היא פריים פלוס 2.5% ופריסת ההלוואה יכולה להיעשות לתקופה של 54 חודשים ו-6 חודשי גרייס.

הלוואה לעסקים מגופים חוץ בנקאיים

מעבר לקרנות הפרטיות והממשלתיות, קיימת אפשרות לפנות לגופים החוץ בנקאיים כמו חברות כרטיסי אשראי וגופי ביטוח שמעניקים אשראי עסקי. העלויות של ההלוואה יהיו בדרך כלל גבוהות יותר, אך גמישות פריסת התשלומים, המסלולים המגוונים ומהירות אישור ההלוואה גורמים לחברות רבות לבחור דווקא באופציה הזו.

אם אתה יזם מתחיל או בעל עסק שמתעניין בקבלת אשראי, תוכל לקבל את ההצעות האטרקטיביות ביותר של הלוואות עסקיות דרך אתר מרכז העזרה לעסקים. כדי להשוות ולבחור באופציה המועדפת עליך, כל מה שאתה צריך לעשות זה להשאיר את הפרטים שלך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.