הלוואה עד 700,000 ש"ח לעסקים

הלוואה עד 700,000 ש”ח לעסקים ניתן לקחת מגופי מימון שונים כמו בנקים, חברות מימון, קרנות מימון ועוד. יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים בסכומים של עד 700,000 ₪, לכן חשוב לבדוק את כל האפשרויות הקיימות על מנת לקבל החלטה נכונה וזהירה, וכדי לחסוך בעלויות המימון של העסק.

700,000 ש"ח לעסקים

באמצעות הלוואות עד 700,000 שקל לעסקים אפשר להקים עסק חדש, לפתוח סניף חדש לעסק הקיים, להשקיע בחברה, לרכוש מכונות ייצור חדשות, להשקיע ברכב חדש, לשפץ את הנכס ועוד. חשוב להגדיר את מטרת ההלוואה ובהתאם לכך קל יותר לבדוק אילו פתרונות מימון קיימים. יש הבדל משמעותי בין הלוואות שלוקחים בבנקים לבין הלוואות מקרנות בערבות המדינה, זהו סכום יחסית גבוה לכן חשוב להשוות תנאים בין מסלולי ההלוואות השונים, ויש לזכור כי הלוואה חייבים להחזיר, לכן אין לקחת סיכונים מיותרים.

איך ניתן לקבל הלוואה של שבע מאות אלף ₪ לעסקים?

הלוואות עד 700,000 ש"ח לעסקים אפשר לקחת מבנקים מסחריים, מחברות מימון פרטיות בעלות היתר למתן הלוואות ממשרד האוצר, מבתי השקעות ומקרנות מימון שונות. בין השאר, אפשר להגיש בקשה לאחת מקרנות המימון בערבות המדינה, יש גם אפשרות לקבל הלוואה בתנאים נוחים ומועדפים על ידי קרנות מימון בהנהלת הסוכנות היהודית וקרנות נוספות.

כדי לקבל אישור מהיר להלוואה עד 700,000 ₪ לעסקים קטנים או בינוניים, מומלץ לפנות ליועץ פיננסי המתמחה בפתרונות מימון ואשראי לעסקים. בעזרת היועץ אפשר להגיש בקשות לקרנות בערבות המדינה, להשוות הצעות מבנקים מסחריים ומחברות מימון פרטיות, ולאחר סקר שוק והשוואה מקיפה, קל יותר לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית.

אחד הפתרונות המומלצים להלוואה עד 700 אלף שקל לעסק היא הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. קרן הסיוע מציעה שלושה מסלולי הלוואות עיקריים:

  • מסלול הקמה – הלוואות עד 500,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים.
  • מסלול השקעות – הלוואות נוחות לעסקים הזקוקים למימון אטרקטיבי כדי להשקיע בעסק ולמנף אותו קדימה.
  • מסלול הון חוזר – הלוואה נוחה למימון הון חוזר לעסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ.

כמו כן, כדאי לבדוק את התנאים שקרנות מימון פילנתרופיות מציעות, ביניהן קרנות בניהול הסוכנות היהודית. אלו הלוואות נוחות המיועדות לעסקים ברחבי הארץ, לכל קרן יש תנאים שונים, לכן כדאי לפנות ליועץ מנוסה.

בעזרת היועצים המקצועיים של מרכז העזרה לעסקים תוכלו לקבל הלוואות עד 700,000 ₪ לעסקים בכל התחומים ובכל הארץ, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.