הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

הקמה ותפעול שוטף של עסק מסחרי הוא דבר לא פשוט שדורש מבעלי העסק השקעה והתגברות על אתגרים פיננסיים לא מועטים. גם חברות מצליחות, ובוודאי שעסקים קטנים, נתקלות לעתים מסוימות בקשיי נזילות, ירידה ברווחים או “תקופות יובש” במכירות שמכניסות אותן לכאב ראש כלכלי.

איש עסקים מחשב ריביות של הלוואה חוץ בנקאית

אשראי בבנק מול הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

אחת הדרכים להתגבר על קשיי נזילות היא לפנות לבנקים המסחריים ולבקש מהם אשראי שיספיק כדי לעבור את התקופה הקשה. עם זאת, לאחרונה הבנקים שמים דגש חזק מאד על הימנעות מסיכוני אשראי ועלולים שלא לאשר הלוואות לבעלי עסקים שלא מסוגלים להציג ערבויות וביטחונות מספקים.

אופציה נוספת הקיימת בפני עסק שנמצא בקשיי נזילות היא לקבל הלוואה חוץ בנקאית לעסקים. ישנם גופים פיננסיים רבים שמציעים אשראי לעסקים וגם הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה בתנאים גמישים יותר מהבנקים. למעשה, מכיוון שמלווים חוץ בנקאיים יכולים להציע את ההלוואות שלהם בריביות גבוהות יותר, שמפצה על סיכוני האשראי, הסיכוי לקבל שם הלוואות הוא גבוה יותר.

יש לציין, כי מכיוון שמדובר על הלוואות שאינן קשורות לבנק שבו מתנהל חשבון העסק, המסגרת העסקית לא נפגעת ויש גם אפשרות לקבל אשראי בנקאי בעתיד, במקרה והמצב הפיננסי של החברה ישתפר.

אנו במרכז למיון עסקי נשמח לספק לך אינפורמציה נוספת על הלוואות חוץ בנקאיות ולהפנות אותך לגופים המתאימים בשבילך. במידה ואתה לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטי ההתקשרות שלך באתר ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.