מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

בנק ירושלים נחשב לאחד הגופים הקטנים יותר במערכת הפיננסית הישראלית מבחינת מספר הלקוחות ותיק האשראי שברשותו. ברם, דווקא עובדה זו מאפשרת לו לצמצם את העלויות התפעוליות לעומת הבנקים הגדולים יותר ולכן להציע ללקוחות תנאים אטרקטיביים, ריביות משתלמות ומסלולים גמישים יותר של הלוואות עסקיות וצרכניות. אמנם כמות הסניפים של הבנק אינה מגיעה לכמות של הבנקים הגדולים יותר, אך רוב הפעולות הדרושות ניתנות לביצוע בטלפון, באינטרנט ובערוצים נוספים.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
לוגו של בנק ירושלים

בשנים האחרונות, בנק ירושלים נמצא בתהליך של התפתחות הדרגתית ומעוניין להרחיב את הפעילות שלו לתחומים נוספים, כמו ביטוח, חיתום והשקעות בשוק ההון. כמו כן, מחלקת השיווק של הבנק יצאה לאחרונה במבצע נרחב הקורא ללקוחות של בנקים אחרים לנצל את אופציות האשראי האטרקטיביות של הבנק וליטול הלוואות חוץ בנקאיות בלי צורך לפתוח חשבון עו"ש.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

  • אפיק אשראי עסקי למימון רכב משומש – לפי תנאי ההלוואה, יש באפשרות הלקוח העסקי לקבל סכום כספי שלא יעלה על שישים אחוז משווי הרכב, כאשר פריסת ההחזרים יכולה להתבצע עד לתקופה מקסימאלית של חמש שנים. מכיוון שהרכב שנרכש באמצעות ההלוואה משמש כביטחונות ומשועבד למעשה לבנק, הסיכונים הם נמוכים יותר וכך גם הריבית. במקרה וישנם שינויים בסטטוס של הרכב, הנהג מחויב להודיע מיד לבנק ירושלים.
  • אפיק אשראי עסקי למימון רכב חדש – עסקים רבים זקוקים לכלי תחבורה זמינים לצורך עבודה שוטפת, בין אם מדובר על רכבים צמודים של עובדים, טנדרים להובלת סחורה, משאיות ועוד. במסגרת ההלוואות העסקיות של בנק ירושלים, לקוחות יכולים לקבל אשראי זמין שיממן רכישה של עד 75% משווי רכב חדש שנרכש, כאשר האוטו עצמו ישמש כביטחונות להחזר המסודר של ההלוואה בעתיד.
    תקופת ההחזר של אפיק אשראי זה יכולה להתפרס לתקופה של עד שש שנים, כאשר הריבית היא אטרקטיבית מאד בגלל שקיים נכס כנגד האשראי (לווים בטוחים יותר, אשר מחזור עסקיהם גבוה יותר, יקבלו תנאים אף יותר משתלמים). יש לציין כי ניתן בכל שלב לבצע פירעון מוקדם להלוואה ללא כל קנס יציאה ואף להשתמש בחלקי הלוואה כדי לרכוש מספר רכבים.
  • אפיק אשראי עסקי כנגד פיקדון בנקאי – אופציה זו היא ייחודית לבנק ירושלים ומתייחסת בעיקר ללקוחות שמחזיקים תכניות חיסכון או פיקדונות לטווח ארוך ולא מעוניינים לפרוע אותם בשלב זה. למעשה, בנק ירושלים נותן את האפשרות ליטול אשראי עסקי עד אחוז מסוים מהפיקדונות ולוותר על שבירת תכנית החיסכון. תקופת ההחזר של האשראי יכולה להיות עד חמש שנים סטנדרטיות ואילו הריבית על ההלוואה היא מזערית בגלל הסיכונים הנמוכים של הבנק (נכסים פיננסיים כנגד ההלוואה ברשותו).
    המאפיינים הספציפיים של הלוואה זו נותנים ללווים אפשרות לבחור בין שתי שיטות החזר שונות – האחת מדברת על החזר ריבית וקרן בצורה המוכרת ואילו השנייה בסגנון הלוואות בלון (קרן וריבית משולמים יחד בסיום מסלול האשראי).
  • אפיק אשראי לכל מטרה – בניגוד למסלולים האחרים של הלוואות עסקיות, אשר זמינות בבנק ירושלים, כאן מדובר על אשראי שמיועד ללקוחות של הבנק וגם ללקוחות של בנקים אחרים שמעוניינים בתנאים האטרקטיביים שמציע המסלול. ההלוואה המקסימאלית שניתן לקבל עומדת על שישים אלף ₪ ואילו עלויות הריבית נקבעות בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל לווה (ההכנסות החודשיות שלו, היסטוריית האשראי הקודמת, המטרה העסקית של ההלוואה ועוד).

אמנם סכום ההלוואה יכול להיחשב כנמוך יותר עבור עסקים בינוניים וגדולים רבים, אך יזמים מתחילים, בעלי עוסק מורשה ובעלי עסקים זעירים יכולים בהחלט למצוא שימוש גם לכספים אלו. כדי להגיש בקשה לקבלת הלוואה במסלול זה, הלווים הפוטנציאליים יכולים לפנות לכל סניף של בנק ירושלים וגם למלא טופס עם כל הפרטים באתר האינטרנט.

למידע נוסף על הלוואות לעסקים, היכנסו למאמרים הבאים

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים
הלוואות לעסקים במשבר
הלוואות לעסקים קטנים

במידה ואתה זקוק לאשראי עבור מטרות עסקיות שונות, אנו במרכז העזרה לעסקים יכולים להפנות אותך לגופים בעלי ניסיון ומוניטין בתחום. תוכל להשוות בין המסלולים המשתלמים ביותר עבורך ולחסוך זמן וכסף באמצעות שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.