מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד

בנק אגוד נמצא מבחינת גודל תיק האשראי שלו במקום השישי בישראל, מיד לאחר חמשת הבנקים הגדולים. הפעילות הפיננסית שלו כוללת שירותים בנושאים של משכנתאות, הלוואות, מסחר בשוק ההון, ייעוץ השקעות, פיקדונות, ייעוץ פנסיוני ועוד. הגודל הקטן יחסית של הבנק והעלויות התפעוליות הנמוכות יותר, מאפשרות לו להציע תנאים משתלמים יותר מבחינת עמלות וגם להתייחס בצורה אישית יותר ללקוחות בסניפים.

לוגו גדול בנק איגוד

תחום נפרד, אשר נחשב למפותח למדי בבנק אגוד, הוא הבנקאות העסקית, שמתאימה לעסקים קטנים וגם למוסדיים ותאגידים מסוגים שונים, אשר מבקשים לנהל את הפעילות הפיננסית שלהם בבנק. הכוונה היא ללקוחות, אשר מבצעים פעולות בהיקפים גבוהים במיוחד וזקוקים לאשראי, ייעוץ עסקי או שירותים מתקדמים יותר, אשר אינם נדרשים על ידי לקוחות רגילים בבנק.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד

ישנם שני ענפים עיקריים, בהם ישנה פעילות אשראי נפרדת ללקוחות העסקיים – האחד נוגע לשוק ההון והשני לתחום הנדל"ן.

  • אשראי עסקי בתחום שוק ההון – המחלקה שעובדת מול הלקוחות העסקיים בבנק אגוד נקראת "בנקאות פרטית סופר" (SPB) והיא מתמחה במתן הלוואות ללקוחות אשר מבצעים פעילות עם מחזור גבוה במיוחד בשוק ההון. בנוסף, ישנם שירותים שונים אשר מוענקים ללקוחות, כגון שימוש במערכות מתקדמות למסחר כמו סיברון ו-FMR או קבלת ייעוץ בנושאי נגזרים, אג"ח וסחורות.

הלקוחות יכולים לבצע פעולות הקשורות לאג"ח קונצרני או ממשלתי, לגדר את עצמם מפני עסקאות של מטבע חוץ, להשאיל נכסים מהבנק, לעשות פעילות בחוזים עתידיים באמצעות חדר העסקאות ועוד. כל הפעילות של מחלקת ה-SPB מתרכזת בסניף המרכזי של בנק אגוד במגדל השלום בת"א.

 

  • אשראי בתחום הנדל"ן ללקוחות עסקיים – פעילות של יזמים בתחום הנדל"ן כרוכה בגיוס כמויות גדולות של כסף וכאן בדיוק נכנס בנק אגוד עם האפשרויות שהוא מציע ללקוחות העסקיים שפועלים בענף. יש לציין, כי האשראי שניתן ללקוחות הוא בעיקר לצורך נדל"ן למגורים, אך ישנה גם אפשרות לקבל הלוואות עבור נכסים מניבים. לרשות הלקוחות עומדת מחלקה מקצועית ומיומנת שמוכנה לתת פתרונות לפי צרכי היזמים.

אשראי לעסקים – יצירת קשר

יש לציין, כי שירותי האשראי הם רק חלק ממכלול האפשרויות שעומדים לרשות הלקוחות העסקיים בבנק אגוד. פרט להם, ישנן מחלקות העוסקות בסחר חוץ, שירותי ליסינג, יהלומים ועוד. הלקוחות העסקיים יכולים לפנות בכל עת לאחד הסניפים של בנק אגוד שפרוסים ברחבי הארץ. כל מה שצריך לעשות, זה להיכנס לאתר הבנק ולחפש את הסניף הקרוב לביתכם. מעבר לכך, ניתן למלא באתר גם טופס עם פרטים אישיים בבקשה ליצור קשר.

מספר הטלפון של מוקד אגוד ישיר הוא 1-700-700-017 ואילו מחלקת ה-SPB זמינה בטלפון 03-5191353. מידע נוסף על שירותי בנק אגוד עבור הלקוחות העסקיים ניתן לקבל בדף המיועד של אתר האינטרנט.

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על האפשרויות של אשראי עסקי מהבנקים וממקורות חוץ בנקאיים, אנו ממליצים לך לפנות למרכז העזרה לעסקים ולחסוך זמן וכסף. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.