קרן פדרציית ניו-יורק לישראל

אוכלוסיות רבות בישראל מתקשות לתפקד מבחינה כלכלית, ובתוכן אזרחים לא מעטים שבקושי גומרים את החודש. אלו מביניהם שמעוניינים לפתוח עסק או להרחיב אחד קיים, ואין להם את הממון המספיק לטובת המהלך, יכולים לפנות לאחת מקרנות הסיוע שמפעילה הסוכנות היהודית.

קרן פדרציית ניו יורק לישראל

אלו באות לתת פתרון לדחייה של הבנקים להענקת הלוואות למי שאין לו את יכולת הוכחת החזר הכסף והעמדת ערבויות מספיקות. כדי לעודד את הפעילות העסקית, לחזק את האופי היזמי במדינה, להעשיר את המשק במקומות עבודה ועסקים טובים במיוחד באזורי הפריפריה, הסוכנות היהודית פועלת רבות.

קרן פדרציית ניו-יורק לישראל היא אחת הנפוצות

הקרן פונה לשכבות שנחשבות פחות חזקות כלכלית, לרבות עולים חדשים כגון מאתיופיה ומאזור הקווקז, האוכ' החרדית, המגזר הערבי, בעלי עסקים ויזמים מאזור הגליל, ועוד. אז אם אתם מעוניינים לקבל סיוע כלכלי עסקי מאחת הקרנות הללו, מתוכניות סיוע לעסקים בערבות המדינה, מחברות פרטיות וכיו"ב, כתובתכם היא מרכז העזרה לעסקים.

קבלו שירות פיננסי מקצועי ואמין ממדרגה ראשונה, עד לקבלת מסלול ההלוואה המשתלם ביותר בקלות ובלי מאמץ. מלאו כעת ללא התחייבות ובחינם את טופס הבקשה באתר, וצוות מרכז העזרה לעסקים יחל במלאכת איתור פתרון המימון המתאים לכם ביותר.