הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ עסקי

האם סיימת ללמוד ייעוץ עסקי וברצונך להקים עסק חדש בתחום? ובכן, ענף הייעוץ העסקי בישראל נחשב לתחרותי, יש בו חברות ייעוץ גדולות ומוכרות לצד חברות קטנות המתמחות בנישה מסוימת. כדי להפוך ליועץ עסקי יש ללמוד את התחום, בדרך כלל ליועץ עסקי יש תואר ראשון רלוונטי בתחומים קרובים כמו כלכלה, ראיית חשבון, מנהל עסקים, משפטים וכיוצא בזה. כמו כן, ישנם יועצים המגיעים לתחום לאור ניסיונם הרב בעולם העסקים.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
חברת ייעוץ עסקי

ענף הייעוץ העסקי בישראל

ענף הייעוץ העסקי בישראל נחשב לפרוץ יחסית, אין פיקוח ממשלתי על התחום וכמעט כל אחד יכול להקים עסק לייעוץ גם בלי לימודים ותעודה מקצועית. יחד עם זאת, כיום רוב הלקוחות דורשים הוכחות ותעודה מוכרת מהיועץ העסקי לפני העסקתו, לכן חשוב ללמוד את הנושא ולקבל אישור יועץ עסקי מוסמך מטעם התמ"ת.

בענף הייעוץ העסקי יש כיום מאות חברות המציעות שירות ללקוחות בכל ענפי המסחר והתעשייה, כאשר ישנם יועצים המתמחים בנישה מסוימת כמו ייעוץ עסקי לעסקים בתחום המזון, יועצים בתחום המלונאות והאירוח וכדומה.

פתיחת עסק בתחום ייעוץ עסקי

כדי לפתוח עסק חדש בתחום הייעוץ העסקי חשוב לחקור את הענף, ללמוד את המתחרים, להכין תוכנית עסקית מפורטת ולקבל החלטות פיננסיות אחראיות. לאחר פתיחת העסק יש לקבל החלטות חשובות כמו איזה שירות להציע, אסטרטגיה שיווקית, מיקום המשרד ועוד.

פתיחת עסק בתחום הייעוץ העסקי מאפשרת לכם להציע שירות ללקוחות בכל הארץ, או באזור מסוים. כדי לחשוף את העסק יש לפרסם אותו, לפעול ברשתות החברתיות כדי להשיג לקוחות וחשוב להעניק ייעוץ מקצועי כדי לזכות במוניטין חיובי ולהרחיב את מעגל הלקוחות.

כדאי לדעת כי יועץ עסקי שולט במגוון נושאים, ביניהם גיוס אשראי, ייעוץ בנושאי מס, ייעוץ פיננסי, תמחור, פתרונות מימון בהתאמה למאפייני ולצורכי העסק, היבטים משפטיים בעולם העסקים ועוד.

בניית תוכנית עסקית לחברת ייעוץ עסקי

תוכנית עסקית מגובשת ומפורטת מהווה תוכנית עבודה אופרטיבית עבור היזם, מטרתה להתוות את הדרך העסקית בחברה החדשה, לנתח את הסביבה העסקית והתחרות הקיימת בענף, לבחון מודלים עסקיים, לבדוק את פוטנציאל השוק, לחשב אחוזי רווחיות לחברת ייעוץ עסקי, לבדוק את כדאיות הקמת העסק ועוד.

בניית תוכנית עסקית לחברת ייעוץ עסקי נועדה גם לצורך גיוס אשראי ופתרונות מימון להקמת העסק, להשקעות בעסק קיים, לגיוס משקיעים, וכדי להציג בפני גופים פיננסיים כמו בנקים וחברות למימון חוץ בנקאי את פוטנציאל הרווח וההכנסות במטרה לגייס את ההון הנדרש להקמת העסק.

כמה עולה לפתוח חברת ייעוץ עסקי

עלות פתיחת חברת ייעוץ עסקי משתנה בהתאם לפרמטרים כמו: מיקום העסק, עלויות שכר דירה, שיווק, כוח אדם, מימון, ציוד משרדי, ריהוט, שיפוצים במשרד וכדומה. אם אתם מתכננים להקים משרד קטן ולהציע שירותי ייעוץ עסקי על ידי יועץ אחד, תוכלו להקים את העסק בבית כדי לחסוך עלויות, אך חברה מקצועית החושבת לטווח הארוך בדרך כלל תשכור משרד במיקום מרכזי וקרוב לעסקים גדולים.

לכן, עלות פתיחת משרד לייעוץ עסקי מתחילה בדרך כלל בעשרות אלפי שקלים להקמת עסק קטן ועד מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך להקמת עסק גדול. עלויות גיוס אשראי לחברת ייעוץ עסקי משתנות מלווה אחד לאחר, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק את כל פתרונות המימון והאשראי הרלוונטיים עבור הקמת חברה חדשה בענף הייעוץ העסקי.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ עסקי?

הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ עסקי נחשבת לפתרון המימון האטרקטיבי ביותר. מימון לפתיחת חברת ייעוץ עסקי ניתן לקבל גם בבנקים ומחברות מימון פרטיות, אך הלוואה בערבות המדינה מאפשרת ליזם למזער סיכונים ולקבל תנאים טובים יותר.

כדי לקבל הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה יש להגיש בקשה מסודרת ומפורטת לאחד משני הגופים המתאמים של הקרן. לאחר פגישה עם כלכלן מטעם הגוף המתאים הטיפול יועבר לבנק המלווה, בהתאם לבחירת היזם, ולאחר אישור ההלוואה תדון ועדת האשראי של הקרן בתיק ותקבל החלטה סופית לגבי אישור המימון, תנאי ההלוואה, סכום ההלוואה ועוד.

ניתן לקבל הלוואה להקמת חברת ייעוץ עסקי עד לסכום של 500,000 ₪, לתקופה של עד 5 שנים, עם אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לתקופה מסוימת. המדינה מעמידה ערבות גבוהה לבנק המלווה, זהו יתרון משמעותי לעומת פתרונות מימון אחרים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת ייעוץ עסקי קיימת

אם יש לכם חברת ייעוץ עסקי קיימת ואתם זקוקים להלוואה, באפשרותכם לפנות לבנק בו מתנהל חשבון העו"ש של העסק ולבנקים אחרים. במקרים מסוימים עדיף לקחת הלוואה חוץ בנקאית כיוון שהיא לא פוגעת באובליגו, אין צורך להתמודד עם הביורוקרטיה של הבנקים, ולעיתים התנאים טובים יותר.

טיפים לפתיחת חברת ייעוץ עסקי

  • חשוב ללמוד את מאפייני ענף הייעוץ העסקי כדי לקבל החלטות פיננסיות שקולות, לבחור מיקום, פתרונות מימון ולגבש אסטרטגיה שיווקית.
  • חשוב להכיר את המתחרים בענף כדי ליצור בידול ולצורך מיתוג העסק החדש.
  • פתרונות מימון לפתיחת חברת ייעוץ עסקי כדאי לבחור בעזרת יועץ מנוסה.

היועצים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים מתמחים בין היתר בפתרונות מימון ובגיוס אשראי להקמת עסק חדש בענף הייעוץ העסקי, ובפתרונות מימון מותאמים אישית לעסק קיים. השאירו פרטים בטופס למטה והיועצים שלנו יחזרו אליכם עם הצעה אטרקטיבית, ויסייעו לכם לקבל הלוואה נוחה להקמת העסק.