מימון לעסקים

מגוון הסיבות שבגינן נדרש מימון לעסקים הוא רחב, החל מעסק חדש בתחילת דרכו וכלה בעסק שנקלע לקשיים.

כסף מזומן שמיועד למימון לעסק

מימון לעסקים ניתן על ידי  גופים רבים, ביניהם בנקים, קרנות מימון, ממשלתיות או פילנתרופיות, גופים חוץ בנקאיים ועוד.

מרכז העזרה לעסקים מסייע באיתור המימון הטוב ביותר לעסק שלכם, לאחר שנלמדו ונבחנו הצרכים ויכולת ההחזר.

מימון לעסק חדש

אם אתם יזמים ומתכננים להקים עסק, לבטח כבר הבנתם שכדי להקים אותו נדרש הון מסוים שיכסה את עלויות הקמת העסק, רכישת ציוד, פרסום המוצר או השירות וכדומה.

עוד תגלו שפעמים רבות הבנקים מערימים קשיים באישור מימון לעסק חדש, זאת מאחר וחסרים להם הבטחונות והידיעה שהעסק אכן יצליח ותוכלו להחזיר את ההלוואה.

אפשר לעקוף את המכשול הזה עם הכנה של תוכנית עסקית מפורטת שתסביר מדוע אתם בטוחים בהצלחת העסק שלכם, אחרי שלמדתם את מצב השוק, המתחרים, קהל היעד שלכם ונתונים חשובים נוספים שיוכיחו לבנק, או לכל גורם מממן אחר, שהמימון לא יסכן אותם.

מימון לעסק קטן

הנפגעים העיקריים בכל הנוגע לאיתור מימון ואשראי הם העסקים הקטנים. מימון לעסק קטן על ידי הבנק הוא כמעט ובלתי אפשרי, אולם כמו בעסק חדש, עם הכנה מוקדמת ולימוד הנושא ניתן לעקוף גם את המכשול הזה.

בין אם מדובר בעסק חדש, או עסק קיים קטן, הבנק הוא לא הכתובת היחידה שלכם.

לרשותכם עומדות היום קרנות מימון רבות, חלקן בערבות המדינה, שמעוניינות לסייע לעסקים ולקדם את התחום הזה בארץ. צריך רק להכיר אותן, להבין את המתודולוגיה ותנאי הסף של כל אחת מהן ולהגיש את הבקשה.

כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר אם זקוקים לסיוע מקצועי, כמו זה של מרכז העזרה לעסקים, המנוהל על ידי מומחים מהתחום ובעלי היכרות מעמיקה עם כל אפיקי המימון הרלוונטיים לכם.

מימון לעסקים קטנים

מרכז העזרה לעסקים, עם נסיון רב והיכרות עם התחום הפיננסי, מעמיד לרשותכם אנשי מקצוע שיאתרו עבורכם מימון לעסקים קטנים, לעסקים חדשים ואף לחברות.

יש הבדל משמעותי בין מימון לעסקים קטנים לבין מימון לחברות, הן בהיקף ההלוואה והן בתנאים, כאשר רקע החברה או העסק נבחנים וביחד נמצאים הפתרונות המתאימים ביותר, בין אם להבראת העסק או החברה, בין אם לצרכי התרחבות או כניסת שותפים.

עם מענה מקצועי ממרכז העזרה לעסקים תוכלו להבין לעומק אזיזה סוג מימון מתאים לכם ובאיזה היקף, מה המודל הפיננסי הנכון לכם, בין אם בנק, חברת אשראי חוץ בנקאית או קרן סיוע ולהגיש את הבקשה בצורה מסודרת.

למידע נוסף וסיוע באיתור אמצעי מימון לעסקים, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון וקבלו מענה מקצועי ומהיר.