קרן בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל, שהיה עצמאי לחלוטין בעבר, מהווה כיום חלק מקבוצת הבינלאומי שממוקמת בחמישייה הפותחת של הבנקים הישראלים מבחינת תיק האשראי לציבור. הסטטוס הזה של אוצר החייל מאפשר לו להציע ללקוחות את הביטחון והיציבות של מסגרת פיננסית גדולה וגם את היחס האישי יותר שניתן בסניפים הקיימים של הבנק. אוצר החייל עוסק במגוון של שירותים פיננסיים ובין השאר פועל גם בשיתוף עם המדינה במסגרת פרויקטים וקרנות ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

לוגו בנק אוצר החייל

תכנית הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה

לפני מספר שנים, נחתמה הארכת ההסכם בין המדינה ובנק אוצר החייל בנוגע לפעילות השוטפת של הקרן בערבות מדינה. תכנית סיוע זו מציעה הלוואות בתנאים נוחים לעסקים קטנים ובינוניים ועושה זאת באמצעות אשראי שניתן בסניפים השונים של בנק אוצר החייל. חברות שהמחזור העסקי שלהן אינו עולה על מאה מיליון בשנה יכולות לפנות לקרן ולבחור במסלול המתאים ביותר.

צריך לציין, כי הלוואות עסקיות סטנדרטיות בבנק אוצר החייל, ניתנות בדרך כלל תוך כדי הצגת ביטחונות ובדיקות קפדניות לצורך מזעור סיכונים והבטחת ההחזר של הלוואה בצורה סדירה. המדינה מעוניינת לסייע לעסקים הקטנים והבינוניים שמהווים את אחד מהמנועים העיקריים של כלכלת ישראל ולצורך כך נותנת ערבות לעסקים ספציפיים שעומדים בקריטריונים. יש כאן למעשה הזדמנות מצוינת עבור עסקים קטנים יותר שמתקשים בגיוס אשראי – חברות אלה נמצאות לעיתים בתחילת דרכן ואין להן נכסים מספקים כדי להעמידם כביטחונות לבנק.

ניתן לקבל סיוע מהקרן גם במסגרת חברה קיימת וגם כיזמים מתחילים שמעוניינים להתחיל פרויקט חדש מאפס. פריסת התשלומים של ההלוואה תיעשה בדרך כלל לחמש שנים ובריבית אטרקטיבית יותר מאופציות אחרות בשוק. כמו כן, האישור לנתינת ההלוואה ניתן כבר לאחר חודש ויש אפשרות לקבל תקופת גרייס על החזר ההלוואה למשך חצי שנה.

הגשת בקשה לקבלת הלוואה במסגרת קרן בנק אוצר החייל

לצורך הגשת הבקשה להלוואה עסקית, יש צורך למלא את הטפסים המתאימים ולצרף את המסמכים הנדרשים על ידי משרד הכלכלה, שמפעיל בעצם את הקרן. יש לציין כי קיימת אפשרות להגיש את הבקשה בצורה עצמאית, אך מילוי הפרטים והגשת הבקשה בצורה נכונה יכולה להוסיף לכם נקודות זכות רבות בעת ההחלטה על אישור ההלוואה. אם יש לכם אפשרות להתייעץ עם מומחים שיעזרו לכם במילוי הבקשה, זה יכול רק לתרום לעניין.

אנו במרכז העזרה לעסקים מעוניינים לקשר בין לווים עסקיים פוטנציאליים לבין גופים פיננסיים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים את מסלולי האשראי המשתלמים ביותר במשק. בנוסף לכך, המומחים שלנו יכולים לסייע לך בפנייה לקרנות ממשלתיות שונות וכך לשפר את הסיכויים שלך להגיע להלוואה המבוקשת.

אם אתה חושב לקחת הלוואה עסקית בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. אנו נפנה אותך לאנשי מקצוע בעלי ניסיון ונחסוך לך כסף וזמן יקר על חיפושים. כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר במהירות האפשרית.