קרן דרומה צפונה

עבור עסקים ומפעלים יצרניים באזורי הגליל והנגב וסביבתם, ישנה דרך טובה ואיכותית לגייס כסף בדמות הלוואה נוחה, לטובת פעילויות עסקיות מגוונות. קרן דרומה צפונה היא הפתרון, אשר פועלת מטעם חברה שנוסדה לתועלת הציבור.

קרן דרומה צפונה

הקרן מכוונת להענקת סיוע בקבלת אשראי בנקאי בתנאים מעולים לטובת פיתוח עסקי בצפון ובדרום הארץ, ומקבלת את המימון שלה מהסוכנות היהודית ומפילנתרופים פרטיים. המטרה היא לעזור למפעלים ועסקים שאין להם את היכולת לגייס כסף בכוחות עצמם, לקבל הלוואה במסלולים נוחים, וכך ליצור צמיחה כלכלית וחברתית בפריפריות.

קרן דרומה לעסקים – לזה אנחנו דואגים

בימינו מיותר שתבצעו את תהליך קבלת ההלוואה בכוחות עצמכם. פשוט פנו אלינו, מרכז העזרה לעסקים, האתר הראשי והבולט בעזרה ושירותים פיננסיים לכל סוגי העסקים. הפורטל מורכב מצוות מנוסה ומקצועי לו ניסיון רב בסיוע בגיוסי אשראי לכל סוגי העסקים ומכל אופציות המקורות הקיימים.

למה לצמצם את האפשרויות לקרן הלוואת בשיתוף בנק מזרחי למשל, כשאנחנו מציעים לכם לקבל את הכי טוב מכל מה שמוצע בשוק. כל שאנו מבקשים הוא לא תשלום או התחייבות, פשוט מילוי מדויק ואמין של פרטיכם בטופס הבקשה באתר. הדבר יעזור לנו למצוא עבור העסק שלכם את הפתרון הפיננסי המשתלם ביותר בהקדם.