הלוואה לעסקים בקשיים

בשנים האחרונות אנו שומעים בתקשורת על תלונות הולכות ומתגברות לגבי קושי לגייס אשראי בנקאי זמין בסכומים הגבוהים יותר. בזמן שהמצב הזה פוגע כמובן גם בלקוחות הפרטיים שמעוניינים לרכוש דירה או לבצע רכישות גדולות, הרי שהסיטואציה היא קריטית עבור הלקוחות העסקיים. העניין הופך להיות מורכב עוד יותר כאשר מדובר על עסק שנמצא בקשיים מסוג מסוים – במקרה זה, סיכוייו לגייס הלוואה בנקאית הם אפסיים.

כסף שניתן כהלוואה לעסק בקשיים

למה אשראי זמין הוא חשוב לכל בעל עסק?

מעצם המהות של עבודה כעצמאי ותפעולו השוטף של עסק ספציפי (לא משנה אם מדובר על מכולת שכונתית או קונצרן בינלאומי), ישנו צורך מתמשך בקו אשראי שוטף מגוף פיננסי כלשהו. הסיבה לכך נעוצה בחוסר הודאות שמלווה את בעלי העסקים – ההוצאות שלהם יכולות להיות קבועות למדי (מיסים, שכירות, משכורות, תשלומי ספקים, הזמנת מלאי), אך ההכנסות מאד תנודתיות בחלק מהזמן. כדי לאזן את התקציב בזמנים הפחות טובים, עושים בעלי העסקים שימוש בהלוואות חיצוניות.

היכן ניתן לקבל הלוואה לעסקים בקשיים או לעסקים מוגבלים בחשבון בנק?

עסקים שמצליחים בכל זאת להגיע להלוואה בנקאית רצויה, עומדים בדרך כלל בשורה של קריטריונים שאותם דורשים במחלקת האשראי העסקי. לרוב, לקוחות אלו נמצאים בקשרים טובים מול הנהלת הבנק, עסקיהם מציגים רווחים טובים לאורך זמן וגם יש להם יכולת להציג ביטחונות משמעותיים ובעלי ערך. אך מה יעשו בעלי העסקים שנמצאים במצב פיננסי רעוע ומעוניינים להציל את החברה מפשיטת רגל?

אם כן, האופציה הטובה ביותר שעומדת לרשותם נמצאת בדרך כלל בשוק החוץ בנקאי ובגופים כמו חברות כרטיסי אשראי, גופי פנסיה ועסקים פרטיים רבים שעובדים בתחום האשראי העסקי. הליכה לכיוון זה היא בעלת יתרונות וחסרונות כמובן, אך הסיכויים לקבלת אשראי מסוג הלוואה לעסק מוגבל או הלוואה לעסק עם שיקים חוזרים, לדוגמא, גדלים במידה רבה.

אם נמנה את המאפיינים של הלוואה לעסק בקשיים מסוג זה, הרי שקודם כל צריך להזכיר את הגמישות הגבוהה של אשראי מהשוק החוץ בנקאי. בניגוד לבנקים, אין רגולציה כה הדוקה ולכן קיימת אפשרות גדולה יותר לשנות פרמטרים כמו מועדי התשלומים, זמן ההחזר, תקופת גרייס ועוד. קיימים אף אפיקים ייחודיים של הלוואות לעסקים מוגבלים בחשבון הבנק. אם נתייחס לחסרונות מול הלוואה בנקאית, ניתן לציין את הריבית שבדרך כלל גבוהה יותר מהממוצע בבנקים.

אנו במרכז העזרה לעסקים שמנו לנו למטרה לתת את המידע הנחוץ ביותר לגבי המתרחש בשוק האשראי העסקי בישראל. בנוסף לכך, ומכיוון שכמות האפשרויות בענף היא גדולה מאד, אנו מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האפשרות להשוות בין האופציות המשתלמות ביותר מבחינת עלויות ריבית והתנאים האחרים.

אין זה סוד שלווים פוטנציאליים עסקיים רבים אינם באים מתחום הפיננסים, גם אם הם מנהלים את עסקיהם שנים רבות. המסלולים המגוונים כיום בבנקים ובגופים החוץ בנקאיים יכולים ליצור לעיתים בלבול וזאת בגלל מורכבות הסעיפים והקושי לחשב עלויות סופיות לטווח ארוך.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.