הלוואה לעסק ותיק

ריבית בנק ישראל נמצאת כבר כמעט שנתיים ברמה מינימאלית, כאשר המטרה המוצהרת היא לתמרץ את ההשקעות, להקל על נוטלי ההלוואות ולהגביר את הפיתוח של הסקטור העסקי. אולם, עסקים רבים בישראל עדיין נתקלים בקושי רב בעת בקשות הלוואה, עניין שמאט את הצמיחה במשק.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
בעל עסק מחזיק צ'ק שקיבל כהלוואה

קשיי העסקים הוותיקים הקטנים והבינוניים בגיוס הלוואות

בין הגורמים העיקריים למחנק האשראי שאותו חווים העסקים בישראל, ניתן לציין את המשבר הכלכלי בשנת 2008 שפגע בבנקים בכל רחבי העולם. לאחריו, גם בישראל, החל הבנק המרכזי להדק את הפיקוח על הבנקים המסחריים, לדרוש מהם לשפר את תיק האשראי ולהגדיל את ההון העצמי שלהם. עניין זה, בתורו, גרם לבדיקה יסודית יותר של מבקשי ההלוואות הפוטנציאליים ואף סירובים תכופים ללקוחות שאין ברשותם ביטחונות מתאימים.

קבלת הלוואה לעסק ותיק מהשוק החוץ בנקאי

יחד עם הקושי הגובר בנטילת הלוואות בנקאיות, החל לצבור תאוצה נוספת השוק החוץ בנקאי, שכולל בין השאר את הגופים המוסדיים, חברות כרטיסי האשראי ואף עסקים פרטיים קטנים יותר שפועלים בתחום. יש באפשרותן של חברות אלו לגבות ריבית גבוהה יותר מהממוצע בבנקים כדי לפצות על סיכוני האשראי הקיימים ולפיכך, גם הסיכויים לקבלת הלוואה עסקית או פרטית עולים באופן משמעותי.

היתרונות האחרים של קבלת הלוואה לסיוע לעסק ותיק בשוק החוץ בנקאי נוגעים בגמישות הגבוהה שלהן ובהלימה שלהן לצרכים של החברה. פעמים רבות ניתן לבחור מסלולים שאינם קיימים כלל במערכת הבנקאית ואף לשנות פרמטרים כמו תאריכי פירעון, ריבית וגובה תשלומים באמצע תקופת ההלוואה. בנוסף לכך, צריך לזכור, כי המסגרת הבנקאית של העסק כלל לא נפגעת ויש אפשרות לפרוע את ההלוואה בכל עת.

נטילת הלוואות לעסקים ותיקים מקרנות

פיתוח עסקי מכל סוג תורם לכלכלת ישראל מבחינת גביית מיסים, יצירת מקומות עבודה, הגברת התחרות וכ״ו. מסיבה זו מדינת ישראל מעוניינת לסייע לעסקים הפועלים בארץ וגם ליזמים שמתכננים לפתוח חברות חדשות. הקרן בערבות מדינה, למשל, מיועדת לתמוך בעסקים הקטנים והבינוניים שמחזור עסקיהם אינו עולה על מאה מיליון ש״ח.

הסיוע של הקרן מתבטא בכך שהיא עובדת מול הבנקים המלווים ונותנת להם הבטחות ברורות של המדינה כי ההלוואות הניתנות יוחזרו בכל מקרה, גם אם העסק יפשוט את הרגל או לא יצליח מבחינת רווחים. כאשר הבנקים מקבלים ערבות מעין זו מהמדינה, הרי שהם יכולים לתת אשראי בקלות יתרה, תנאים טובים יותר וסכומים גבוהים יותר.

מעבר לקרן ממשלתית זו, ישנה גם שורה של פרויקטים פילנתרופיים שממומנים על ידי יהודים ברחבי העולם. קרנות אלו מאפשרות פעמים רבות ליטול הלוואה עסקית ללא ריבית כלל וזאת בתנאי שהרעיון העסקי קשור למטרות סוציאליות, דוגמת פיתוח הנגב, השקעה בחינוך ועוד.

בשנים האחרונות, לאחר פתיחתו של השוק החוץ בנקאי לתחום האשראי, כמות המסלולים הזמינים ללקוחות הפכה להיות גבוהה ומגוונת הרבה יותר. לקוחות פרטיים ועסקיים יכולים כעת לבחור מבין אפיקים עם הצמדות מסוגים שונים, לשנות את תאריכי הפירעון באופן גמיש יותר, לבצע עדכונים בהלוואה באמצע תקופת ההחזר ועוד. הרגולציה הרופפת יותר על חברות חוץ בנקאיות אף מאפשרת גביית ריבית גבוהה ונתינת אשראי בקלות יתרה מן העבר.

במבט ראשון, כל התמורות שהתרחשו הן חיוביות בכך שהן תורמות להוזלת עלויות, הגברת תחרות וזמינות גבוהה יותר של הלוואות מסוגים שונים. אולם, במקרים רבים, אנו יכולים לראות כי ריבוי האופציות דווקא מקשה על הלווים הפוטנציאליים להגיע אל המסלול המשתלם ביותר עבורם. המורכבות של האפיקים והסעיפים הארוכים שנמצאים בחוזה ההלוואה, מצריכים כעת ייעוץ מקצועי – במיוחד כאשר מדובר על סכומים גבוהים יותר.

אנו במרכז העזרה לעסקים מעוניינים לתת לקוראים שלנו ייעוץ מקצועי לגבי המסלולים האטרקטיביים ביותר שקיימים בישראל כיום. בין אם אתה לווה פרטי או עסקי, המומחים שלנו יתאימו לך את ההלוואה המתאימה ביותר יחסית למאפיינים האישיים וההעדפות שלך. זכור, כי ייעוץ מקצועי פיננסי וסקר שוק יסודי בטרם העסקה, יכולים להביא להוזלה משמעותית בעלויות הריבית ושיפור בתנאים האחרים של ההלוואה.

במידה ואתה מתכוון ליטול הלוואה פרטית או עסקית בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. אנו במרכז העזרה לעסקים נסייע לך ונפנה אותך לאנשי מקצוע בתחום האשראי ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.