גיוס הון ומימון חוץ בנקאי

בניגוד לעבר, אז היה לבנקים מונופול כמעט בלעדי בכל הנוגע להלוואות, גיוס הון ומימון, כיום מקורות המימון העומדים בפני בעלי עסקים הם רבים ומגוונים, נוחים ואף נותנים מענה מהיר ואפקטיבי.

אנשי עסקים מחפשים אופציות של גיוס הלוואות ומימון עסקי

גיוס כספים ממקורות אלו הם האלטרנטיבה העומדת בפני כל בעל עסק שהבנק מסרב לסייע לו, או שהוא עצמו מעדיף למצוא מקורות מימון אחרים על פני הבנק.

גיוס מימון חוץ בנקאי

בעלי עסקים רבים הזקוקים להון נוסף או להגדלת האשראי שלהם מחפשים הום את המענה שיהיה טוב ביותר עבורם, עבור צרכי העסק ובהתאם ליכולת ההחזר שלהם. בעשור האחרון עלתה מאד קרנם של גופים פיננסיים שמסייעים בגיוס מימון חוץ בנקאי, במיוחד עם ההבנה שזוהי דרך מצוינת להשגת המימון הרצוי ופעמים רבות התנאים הם נחים ואפילו יותר מאלו שמציע הבנק.

קרנות מימון חוץ בנקאי

בין מקורות המימון השונים שאינם בנקים, מצויות קרנות מימון חוץ בנקאי. מדובר בקרנות שחלקן הן פילנתרופיות ואחרות ממשלתיות והן מיועדות לבעלי עסקים מסוגים שונים, בהיקפים שונים ועם שיוך לאוכלוסיות שונות.

למשל, קרנות מימון חוץ בנקאי לבעלי עסקים בפריפריה, לנשים יזמיות, לעסקים בישובי עוטף עזה, לעולים חדשים, ליצואנים וכדומה. קרנות מימון אלו נותנות מענה מדויק לצרכי העסק שעומד בקריטריונים שלהם ומאפשרות לעסקים לקבל מענה ייחודי ובתנאים נוחים במיוחד. חלק מהקרנות הוא במימון המדינה, אחרות מסייעות גם באמצעות מענקים ואלו הם מסלולים יחודיים ומיטביים ביותר.

הפעלת מימון חוץ בנקאי באמצעות קרנות סיוע פרטיות וציבוריות רק הולכת ותופסת תאוצה. זה יכול להיות באמצעות התמ"ת, באמצעות חממות טכנולוגיות, קרנות הון סיכון שמאתרות יוזמות עסקיות בעלות פוטנציאל עסקי ואחרות.

גיוס כספים ממקורות אלטרנטיביים

אחד הדברים החשובים ביותר לעסק הוא אפשרות הבחירה. ברגע בו אינו נתון לחסדי הבנק בלבד, ומוצא כי יש לו אפשרויות גיוס כספים גם ממקורות אחרים, הבחירה שלו תהיה מושכלת יותר, זהירה יותר ולא תחת לחץ.

כשקיימות כל כך הרבה אפשרויות גיוס כספים ממקורות אלטרנטיביים, גם האובליגו בבנק לא נפגע ומסגרת האשראי בבנק אינה מצטמצמת.

גיוס הון ממשקיעים פרטיים

בישראל יש לא מעט משקיעים פרטיים שבידיהם כסף נזיל והם מעוניינים להשקיע אותו בעסקים ובחברות. משקיע פרטי יכול לתת כסף כהלוואה, או כתוספת להון העצמי של העסק, תמורת אופציות, או מניות ובכך יהפוך בעצם לשותף.

ישנם יתרונות רבים בגיוס כספים ממשקיעים פרטיים שתצטרכו להגיש להם את התוכנית העסקית שלכם, לא לפני ששקלתם אם אתם מעוניינים בשותף לעסק שלכם.

חיבור בין משקיעים ויזמים

לא כל בעל עסק או יזם מתחיל, יודע כיצד לאתר את המשקיע המתאים לו. לצורך כך אפשר להיעזר בגופים פיננסיים, דוגמת מרכז למימון עסקי, שמבצעים חיבור בין משקיעים ויזמים על סמך בדיקת ההתאמה, העניין, הסכומים ופרמטרים נוספים.

למרכז למימון עסקי יש את הקשרים, מאגר המידע וההיכרות עם משקיעים פרטיים שמעוניינים להצטרף ליוזמות מעניינות ובכך נחסך מהיזם או בעל העסק החיפוש אחר המשקיע הפוטנציאלי.

כדי לקבל את כל המידע, הסיוע וההכוונה בכל הנוגע לפתרונות גיוס הון ומימון חוץ בנקאי, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ואנו נשמח לסייע לכם באיתור הפתרון האפקטיבי והאטרקטיבי ביותר עבורכם.