הלוואה עד 800,000 ש"ח לעסקים

כדי להקים עסק חדש ועל מנת להשקיע בעסק קיים ולאפשר לו לצלוח, חייבים לקחת הלוואות בתנאים נוחים לעסק. יש מגוון מסלולי הלוואות עד 800,000 ש”ח לעסקים, זהו סכום משמעותי לעסקים קטנים לכן יש לבחון היטב את כל פתרונות המימון והאשראי, להשוות תנאים ולנהל מו”מ מול הגוף הפיננסי כדי לשפר תנאים.

800,000 ש"ח להלוואה

הלוואה עד 800,000 ש"ח לעסקים אפשר לקבל מגופים פיננסיים שונים, בראשם הבנקים. יחד עם זאת, כיום עסקים רבים מעדיפים לקחת הלוואות עד 800,000 שקל מחברות מימון חוץ בנקאי בגלל התנאים הנוחים וכיוון שהלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על האובליגו. כמו כן, אפשר לגייס הלוואות של 800,000 ₪ לעסקים דרך קרנות מימון ייעודיות, ביניהן הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.

איך ניתן לקבל הלוואה של שמונה מאות אלף ₪ לעסקים?

הלוואות עד 800,000 שקל לעסק נחשבות לפופולריות, זהו סכום המאפשר להשקיע בציוד, מכונות ומלאי, לשפץ את העסק, להתגבר על פער תזרימי, לממן את עלויות היבוא והיצוא ועוד. יש להתאים את ההלוואה לצורכי העסק ולמטרת המימון, יש מסלולי מימון ייעודיים להקמת עסק חדש ומסלולי מימון לגישור על פער תזרימי ולהשקעות.

הלוואה עד 800,000 ₪ לעסק אפשר לקבל גם דרך קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה ומקרנות מימון פילנתרופיות שונות, ביניהן קרן קורת, קרן גליל מערבי, קרן נתן וכיוצא בזה, יש גם קרנות מימון המופעלות על ידי הבנקים, למשל קרן פועלים לעסקים. עם זאת, הקרן לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואה נוחה עם ערבות גבוהה של המדינה, לתקופה של עד 5 שנים עם אפשרות לגרייס לתקופה של 6 חודשים. זהו פתרון נוח לרוב העסקים וכדאי לבדוק זכאות לקבלת ההלוואה האטרקטיבית.

כאשר משווים הצעות להלוואות עד 800,000 ₪ לעסק חשוב להתייחס לפרמטרים כמו ריבית, תקופת ההלוואה, אפשרות לדחיית תשלומים (גרייס), עמלות שונות, בטחונות ומורכבות תהליך קבלת ההלוואה.

הלוואה עד 800,000 ₪ לעסקים כדאי לקחת רק בעזרת היועצים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים. אנו מתווכים בין עסקים הזקוקים למימון נוח לבין גופים פיננסיים שונים כמו בנקים, חברות כרטיסי האשראי, חברות מימון פרטיות וקרנות מימון ייעודיות לעסקים. כדי לסייע גם לכם לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס המצורף, ואנו נחזור אליכם בהקדם ונסייע לכם לקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר.