הלוואה להרחבת העסק

רוב החברות בישראל מתמודדים יום יום מול תחרות גבוהה ברוב הענפים במשק. הסיבות העיקריות לכך, היא שישראל היא כלכלה קטנה למדי שרוב האוכלוסייה שלה מצטופפת במרכז הארץ וגם עלויות גבוהות של ניהול עסקי בגלל נטל מיסים גבוה ביחס לעולם המערבי.

אשת עסקים בודקת אופציות להלוואה להרחבת העסק שלה

במידה ועסק מסוים רוצה לקדם את עצמו מעל חברות אחרות, האופציה העיקרית שלו תהיה פיתוח והרחבה לתחומים נוספים.

מסלולי הלוואה להרחבת העסק מגופים בנקאיים

בדרך כלל, כאשר בעל עסק מעוניין לקבל אשראי, הכתובת הראשונה שלו תהיה הסניף בו מתנהל החשבון העסקי שלו. מחלקת האשראי של הבנק לא נותנת כמובן הלוואות באופן אוטומטי אלא בודקת ביסודיות מאפיינים שקשורים למטרות ההלוואה, גובה האשראי, סיכוני האשראי של הלווה והביטחונות שיש ברשותו.

אם אנו מדברים על יתרונות של לקיחת הלוואה מהבנק, הרי שניתן להזכיר את הריבית הנמוכה יחסית בהשוואה לאופציות אחרות, נוחות של התנהלות מול אותו גוף מוכר שבו העסק מנהל את החשבון שלו תקופה ארוכה וגם רמת היציבות והביטחון הגבוהה בעבודה עם גוף שנתון לפיקוח ממשלתי צמוד.

אולם, בשנים האחרונות, אנו שומעים יותר ויותר על לווים עסקיים שמתקשים לגייס הלוואות בנקאיות בגלל שינויים במדיניות של הבנקים. הדרישות מהלווים הן מחמירות הרבה יותר והם צריכים להציג בהרבה מקרים ביטחונות ברמה גבוהה, מה שאיננו קיים בעסקים רבים.

בנקים המציעים הלוואות להרחבת העסק

בנק מסד

בנק מזרחי

מסלולי הלוואות להרחבת העסק מחברות חוץ בנקאיות

  • אפיקי הלוואה מחברות ביטוח גדולות – בעת האחרונה, יותר ויותר חברות ביטוח נכנסות לתחום האשראי העסקי ומציעות לעסקים הלוואות עד חמישים אלף ₪ להרחבת העסק וגם לצרכים נוספים. חברות שיש להן יכולת להציג נכסים למשכון יכולות לקבל אף סכומים גבוהים בהרבה שמגיעים גם עד מיליון ₪.

היתרון של הלוואות חוץ בנקאיות מעין אילו, הוא כי מדובר בגופים עסקיים גדולים ויציבים, וזאת בניגוד לקבלת אשראי מעסקים מפוקפקים שיכולים להיות קשורים לשוק האפור. עם זאת, הריביות יכולות להיות גבוהות יותר מהממוצע בשוק כדי לפצות על סיכוני אשראי של הלווה.

  • מסלולי מולטי קרדיט לעסקים – אפיק נוסף שזמין לחברות אשר מעוניינות להרחיב את הפעילות העסקית שלהם מצוי אצל חברות כרטיסי האשראי. בדרך כלל, ניתן לקבל עד שבעים אלף ₪ בריבית שנעה סביב פריים פלוס 3%, כאשר גם בעלי עסקים שהם אינם לקוחות של החברה, יכולים בדרך כלל לקבל את ההלוואה.

במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית בתקופה הקרובה, אנו במרכז העזרה לעסקים יכולים להפנות אותך ליועצי אשראי בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך בעמוד זה וניצור קשר בהקדם האפשרי.