הלוואות לפתיחת עסק

כל עסק, בין אם מדובר בחברה בינלאומית שנסחרת בבורסת ניו יורק או מכולת קטנה בעיר פיתוח, זקוקה מידי פעם לאשראי במהלך הפעילות השוטפת שלה. הצורך בקו אשראי נגזר מאופי הפעילות העסקית – בזמן שההכנסות ממכירת מוצרים או שירותים הם אינם קבועים ולא ניתנים לחיזוי בצורה מדויקת, ההוצאות הן בגדר הכרח כדי להמשיך ולייצר מלאי מוצרים, לשלם לספקים, להחזיק צוות עובדים ולעמוד בתשלומים השוטפים של חשמל, ארנונה וטלפון.

איש עסקים ועובד בנק מנהלים שיחה אודות הלוואה לעסק חדש

החשיבות של אשראי חיצוני עולה עוד יותר כאשר מדובר ביזמים שמתכוונים לפתוח עסק חדש. מכיוון שרוב העסקים הם קטנים ובינוניים, בדרך כלל אין ברשותם סכומים גבוהים של הון עצמי עדי להוציא לפועל את התכנית העסקית שלהם. מכיוון שכך, הם חייבים להסתמך על הלוואות לפתיחת עסק מבנקים וגופים חוץ בנקאיים אחרים.

מהן האפשרויות לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש?

בתקופה האחרונה, מאז המשבר הכלכלי בשנת 2008 בארה"ב שערער את האמונה ביציבות הבנקים הגדולים, אנו עדים להקשחה בתנאי האשראי לעסקים ולאנשים פרטיים. זה מתרחש בהתאם להוראות מפורשות של בנק ישראל שמעוניין להגן על הבנקים ודורש מהם להגדיל את כמות ההון העצמי ולהקטין החזקות בנכסים רעילים. לפיכך, במידה והיזמים שמתכוונים לפתוח עסק אינם יכולים להציג רמה משמעותית של ביטחונות כנגד ההלוואה, הסיכויים שלהם לקבל אשראי מהבנק אינם גבוהים.

אולם, יש בכל זאת אופציה ליזמים לקבל אשראי מן הקרנות השונות בערבות מדינה המיועדות לתמוך בעסקים הקטנים והבינוניים עם מחזור עסקים עד 100 מיליון ₪ בשנה. במסגרת תכניות הסיוע הללו, ישנם מסלולים לעסקים בהקמה, כאשר המדינה מתפקדת כערבה עבור בעל העסק. כתוצאה מכך, הבנקים מפחיתים את סיכוני האשראי שלהם במידה משמעותית ויכולים להעניק סכומים גבוהים יותר של הלוואות ביתר קלות. יש לציין, כי גם הריביות ותנאי הפריסה של החזר האשראי הם טובים יותר מאשר המקובל בשוק.

אנו במרכז למימון עסקי עובדים עם חברות מוכרות ובעלות מוניטין בתחום האשראי העסקי. במידה שאתה מתעניין בנושא ההלוואות לפתיחת עסק או בייעוץ לפתיחת עסק, תוכל לקבל את כל המידע על ידי שיחת טלפון פשוטה. השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.