קרן תבור

לבעל עסק קטן או בינוני קשה מאוד לגייס אשראי עבור פעילויות עסקיות או התרחבות. זאת כיוון שיכולותיו הפיננסיות אינן גבוהות, אין לו ערבויות מספיקות כדי להעמיד בתמורה לקבלת הלוואה, ורבים מתקשים בתחום.

מחשבון שבו מחשבים עמלת פרעון מוקדם להלוואה

תבור קרן בערבות המדינה באה לתקן את המצב הזה, ולאפשר לעסקים קטנים שמעוניינים להתרחב או ליזמים שרוצים להקים עסק, לקבל מימון בתנאים מעולים, כאשר המדינה מעמידה את רוב הערבויות הנדרשות וכך מתאפשרת קבלת מסלול נוח במיוחד. זוהי אחת האופציות החשובות שמוצעות כיום בתחום, ומעודדת יזמות עסקית בריאה.

קרן תבור לעסקים קטנים ובינוניים

גם הקרן הזו וגם עוד קרנות אחרות, תוכניות ומסלולים ייעודיים לעסקים, כולם מטופלים, נלקחים בחשבון ומאותרים עבורכם במרכז למימון עסקי. האתר המוביל בשירותים פיננסיים לכל סוגי העסקים מזמין אתכם להנות מהליך פשוט ויעיל בסופו תוכלו להנות ממסלול מימון אטרקטיבי עבור הצורך העסקי המגוון שלכם.

לנו כבר יש עבור קרן תבור מידע לעסק כך שאתם לא צריכים לעשות כלום, פרט לדבר אחד קטן אך חשוב מאוד – למלא את טופס הבקשה באתר. ככל שתמלאו אותו מדויק יותר וכהלכה, כך נוכל לאתר לכם בהקדם את תוכנית המימון המשתלמת ביותר לעסק שלכם. בחינם וללא התחייבות מצידכם זה ברור.