הלוואות הון חוזר לעסקים

בין אם מדובר על חנות שכונתית קטנה או על חברה בינלאומית עם מחזור של מיליונים, כל עסק מסתמך בצורה כזאת או אחרת על קו אשראי חיצוני מגוף פיננסי כלשהו וזאת מעצם ההגדרה של ניהול עסק. הסיבה העיקרית לכך היא, כי ההוצאות של כל חברה ספציפית הן ברובן קבועות (חשמל, שכירות, ארנונה, מיסים שונים, הזמנת מלאי, תשלומים לספקים, רכישת מכונות) ואילו ההכנסות במקרים רבים אינן צפויות ויכולות להשתנות בצורה מהירה. תמיכה חיצונית של אשראי עוזרת לממן הון חוזר ולהגיע לאיזון תקציבי במקרה הצורך.

חתימה על מסמך להלוואה

הלוואות להון חוזר מגופים בנקאיים

כאשר אנו מדברים על קבלת הלוואות בנקאיות לצרכים שונים, הרי שהבנקים אינם ששים לתת אשראי לכל חברה רנדומלית אלא בוחנים בדקדוק את היסטוריית האשראי והסיכון שמהווה כל לווה עסקי. השאיפה של בנקים היא עבודה צמודה עם חברות שמתנהלות באופן יעיל ואף שיתוף פעולה עם פרויקטים וקרנות שיכולות לנתח עסק בצורה טובה יותר. לדוגמא:

  • הקרן בשיתוף עם התאחדות התעשיינים – הבנקים הגיעו להסכם מול קרן זו של חברות תעשייתיות שונות וכתוצאה מכך, זוכים החברים בהתאחדות לתנאים אטרקטיביים יותר מחברות עסקיות אחרות. המטרה העיקרית של הקרן היא מימון הון חוזר אך גם השקעות בתחומים מסוימים.

מבחינת תנאי ההלוואה, מדובר על גובה מקסימאלי של עשירית מהמחזור השנתי של עסק ספציפי ולא יותר משלושה מיליון ₪. הריבית היא פריים פלוס 0.9% ואילו פריסת ההחזרים יכולה להתבצע למשך חמש שנים.

הלוואה להון חוזר מקרנות שונות

  • קרן הסיוע לשדרות ועוטף עזה זהו מסלול ייחודי למדי שמתאים לחברות באזור הדרום שסובלות בגלל המצב הביטחוני והקרבה לרצועת עזה. מדובר על הלוואות בערבות מדינה, כאשר הסכום המקסימאלי שניתן לקחת הוא חצי מיליון ₪ לתקופה של חמש שנים. הריבית משתנה בהתאם לריבית במשק אך בדרך כלל משתלמת מאפשרויות אחרות של הלוואות למימון הון חוזר.
  • קרן קורתתכנית סיוע זו היא פילנתרופית והמימון שלה מגיע ישירות מתורמים פרטיים ובעיקר יהודי ארה"ב. ניתן לקחת הלוואה בגובה עד שש מאות אלף ₪ לצורך מימון הון חוזר אך גם לצורך השקעות והקמת עסק חדש. ההלוואה מיועדת ללווים בגילאי 25-60 ובמקרה זה ישנו צורך גם בערבים (גובה הערבים תלוי בסכום ההלוואה). פריסת התשלומים המקסימלית נעשית לחמש שנים עם אפשרות לחצי שנת גרייס.

במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית בזמן הקרוב, אנו במרכז העזרה לעסקים יכולים להפנות אותך למומחים בתחום שיעזרו לך לאתר את המסלול המתאים ביותר. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר וניצור קשר בהקדם האפשרי.

לקריאה מורחבת על קרן בערבות מדינה.

אנו במרכז למימון עסקי נשמח לענות לך על שאלות נוספת בנוגע להלוואות הון חוזר לעסקים ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.