מימון חוץ בנקאי לעסקים

רבים נוטים לחשוב כי כשבעל עסק מבקש הלוואה הוא עושה זאת משום שהעסק שלו מצוי בקשיים. בפועל, חברות ועסקים רבים, גם כאלו שהם רווחים ויציבים, מנצלים את המומנטום ומבקשים מימון לעסק במטרה להגדיל את הון החברה, להתרחב, לפתח מוצרים חדשים וכדומה.

את אמצעי המימון מוצאות חברות רבות באמצעות מימון חוץ בנקאי.

כסף שהתקבל מהלוואה חוץ בנקאית

מדוע דווקא מימון חוץ בנקאי?

עד לפני כעשור אמצעי המימון היחיד שעמד בפני עסקים ואף פרטיים היה הבנק בלבד. כיום, עם שינויים ברפורמה, נפתח שוק האשראי והמימון הפיננסי לתחרות, עם כניסתם של מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים שבראש ובראשונה מציעים מגוון אפשרויות ואת יכולת ההשוואה ביניהם, עד לקבלת המימון המתאים ביותר לצרכי העסק.

בנוסף, בעלי עסקים רבים אינם מעוניינים לשנות או להקטין את מסגרת האשראי של העסק שלהם בחשבון הבנק, דבר שיקרה אם יבקשו מימון דרך הבנק.

מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים

אם מדובר על סכום לא מאד גבוה שניתן להחזיר אותו במהרה, אולי אין חשיבות רבה מדי למקור המימון. אולם אם מדובר על מימון בהיקפים גדולים, יש יתרון רב בבחירת גורם חוץ בנקאי כגורם המממן.

מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים לא פוגע בשום דרך ואופן במסגרת האשראי של חשבון העסק בבנק. זהו נתון חשוב מאד מאחר וכל בעל עסק מכיר את הצורך בתזרים מזומנים כמה שיותר נגיש וכמה שיותר גבוה, מבלי שהיקף האשראי ייחסם בשל הלוואה בהיקף גבוה.

כמו כן, עם כניסתם של גופים חוץ בנקאיים לשוק, נוצרה תחרות עם הבנק והמרוויח העיקרי הוא בעל העסק, או החברה.

למשל, מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים מוצע לבעלי עסקים בתנאים אטרקטיביים ביותר, עם פריסת תשלומים נוחה וארוכה, בחלקם לא נדרשת עמלת פתיחת תיק והריבית על ההחזרים היא שפויה והוגנת, שלא לדבר על הליך הקמת ההלוואה שהוא לרוב קצר ומהיר יותר מזה המתבצע בבנקים.

כמובן שיש לבדוק כל מקרה לגופו ולבצע את ההשוואה המקיפה והקפדני ביותר, כדי לבחור את מקור המימון המתאים לכם ביותר.

מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים, ובכלל, הוא בחזקת פתרון הנחשב ליצירתי ומגוון יותר מזה השמרני של הבנקים. תהליך הגשת הבקשה ועד לקבלת ההלוואה הוא מהיר יותר ויעיל יותר.

ישנן מספר אפשרויות ומספר מודלים של מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים, החל מחברות מימון ואשראי ועד לקרנות ממשלתיות, פילנתרופיות ועוד. לרשותכם עומדים יועצים מומחים שיוכלו, יחד איתכם, לנתח את נתוני העסק שלכם ולמצוא פתרונות מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים

בסיוע המרכז לעזרה לעסקים תוכלו להחליט מה סוג המימון המתאים לכם ביותר, בהתאם ליכולת ההחזר שלכם ולמודל המוצע לכם.

לקבלת מידע נוסף והצעות למגוון רחב של אפשרויות מימן חוץ בנקאי לעסקים, כל שנותר לכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל את כל ההצעות והאפשרויות העומדות בפניכם, בהליך קצר ויעיל.