ייעוץ כלכלי וארגוני

קיימות צורות שונות של ייעוץ עסקי בישראל, כאשר כל חברת ייעוץ בדרך כלל מתמקדת בפן אחר של הפעילות העסקית, בין השאר ראיית חשבון, עניינים משפטיים, בחינת מבנה ההון של החברה ועוד. ייעוץ כלכלי וארגוני מתבצע על ידי בחינת הפעילות השוטפת של החברה בצורה יומיומית ולאחר מכן הסקת מסקנות לגבי אפשרויות ייעול המערכת.

אנשים במהלך פגישה לייעוץ כלכלי וארגוני

באילו מקרים חברה תפנה לייעוץ כלכלי וארגוני?

הסטיגמה הקיימת, שרק חברות שנמצאות במצב קשה במיוחד פונות לייעוץ חיצוני מתחילה לחלוף מן העולם. כיום בעלי החברות והיזמים כבר יודעים שהאחריות שלהם כלפי החברה דורשת מהם שימוש בכל הדרכים הלגיטימיות כדי להביא אותה לדרך של הצלחה – וייעוץ חיצוני הוא בהחלט אחת האפשרויות הטובות לכך.

ייעוץ כלכלי וארגוני כיצד זה מתרחש בפועל?

לאחר שכירת שירותיהם של היועצים החיצוניים, נציגי חברת הייעוץ מגיעים לחברה ואוספים נתונים על הפעילות השוטפת במהלך תקופה מוגדרת. במהלך תקופה זו, הם ייעשו שימוש באלמנטים כמותיים ואיכותניים כדי לבצע את הבדיקות והניתוחים – יעשו שימוש בראיונות, שאלונים, בדיקת מסמכים ועוד. לאחר שהנתונים במהלך תקופת המדגם נאספו, היועצים יעשו ניתוח מעמיק על פי כללי הדיסציפלינות השונות שמתייחסות לעבודה בחברה עסקית ויגישו את מסקנותיהם לבעלים.

אנו במרכז למימון עסקי עומדים כאן לשירותך ונשמח לענות על כל השאלות שלך לגבי ייעוץ כלכלי וארגוני ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.