שרותי שיווק בינלאומי

אנשי עסקים שפועלים בתחום של יצוא ומסחר בינלאומי, חשופים יותר לתחרות וזאת בגלל שבנוסף לפעילות שלהם בישראל, הם מתמודדים גם מול חברות ממדינות אחרות בעולם. מכיוון שחברות בינלאומיות מקבלות לעיתים הטבות וסיוע פיננסי מדינתי, גם ישראל פועלת בכיוון זה. הסיבה לכך היא פשוטה למדי ונובעת מאינטרסים משותפים – ככל שתבוא לידי ביטוי הגדלת המכירות בחו״ל, כך גם המדינה תרוויח ממיסים ושוק תעסוקה מלא יותר.

גלובוס וכסף שמייצגים שרותי שיווק בינלאומי

שרותי שיווק בינלאומי וקבלת אשראי עסקי

 אחת מאפשרויות הסיוע של מדינת ישראל מתייחסת לפיתוח הקשרים העסקיים עם הודו וסין, בתכנית של משרד הכלכלה. במסגרת הקרן הזו, מציע משרד הכלכלה תמיכה עסקית וכספית לחברות ועסקים שמעוניינים ליצור קשרים עסקיים חדשים ולהרחיב את הסחר והיצוא ולמקומות אלו. מכיוון שפיתוח קשרים עסקיים מאפס עם מדינות חדשות כרוך בהשקעה כספית לא מועטה, הסיוע הכספי של משרד הכלכלה מופנה בעיקר לכיסוי העלויות הראשוניות הללו.

במסגרת קרן הודו סין, המדינה למעשה מוכנה לממן ליצואנים עד ל-50% מהעלויות עבור פתיחת נציגויות שיווקיות במדינות אלו ועד לסכום של 2.5 מיליון שקל הפרוסים לשלוש שנים. הכוונה העומדת מאחורי פתיחת הנציגויות היא שכירת שירותים של יועצים מקומיים, לימוד המנטליות העסקית במקום, כמו גם את המאפיינים הייחודיים של חברות עסקיות בהודו וסין. זאת למען פיתוח יחסי מסחר טובים יותר שיעזרו בסופו של דבר גם למדינת ישראל.

ניתן להגיש את הבקשה לסיוע פעם אחת בשנה והיא כוללת צירוף מסמכים רבים כגון דו"חות כספיים, תעודת התאגדות, תיאור ופירוט על עיסוקה של החברה והמטרות העסקיות שלה, אישור מרשויות המס ועוד.

מרכז העזרה לעסקים עושה מאמצים גדולים כדי לאפשר השוואה אובייקטיבית ועדכנית בין מסלולי הלוואות עסקיות זמינים דרך גופים פיננסיים בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד. הגולשים בפורטל יכולים למצוא מאגר גדול של הצעות אשראי משתלמות לצרכים שונים ולבחור בצורה טובה יותר את האופציה המתאימה להם ביותר בסיוע של אנשי מקצוע.

ברוב המקרים, המומחים שלנו יכולים להתאים בצורה אופטימטלית את דרישות הלווה לקריטריונים ותנאי הסף של החברה המלווה, אך כמובן הדבר אינו מבטיח אישור חיובי מצד הגוף המלווה. הבנקים והגופים האחרים שעוסקים במתן אשראי מעוניינים למזער סיכונים לכן יבדקו פעמים רבות את המאפיינים האישיים של הלווים הפוטנציאליים, וזאת כדי להבטיח כי ההלוואה תוחזר במלואה.

במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית עבור שיווק ופיתוח עסקי לחו״ל או צרכים אחרים בתקופה הקרובה, מרכז העזרה לעסקים יסייע לך לכל אורך התהליך. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.