הלוואה ליזם חדש

אחת הבעיות העיקריות שעומדות בדרכם של יזמים ובעלי עסקים חדשים, היא המימון הפיננסי שיכול לסייע להם להפוך את הרעיון העסקי שלהם למציאות. אין זה סוד, כי כל חברה חדשה זקוקה לזמן מסוים כדי להתייצב ולהפוך לרווחית יותר ואילו בעת ההקמה, נדרשת לרוב השקעה כספית משמעותית. מכיוון שרוב בעלי החברות החדשות אינם מחזיקים בהון עצמי גבוה, הם פונים לבנקים וחברות חוץ בנקאיות שמציעות גיוס הון ליזמים.

יזם חדש בפגישה עם יועץ משכנאות של המרכז לעזרה לעסקים

חייבים לזכור, כי מכיוון שהנתונים הפיננסיים של יזמים הם אינם אטרקטיביים וההסתמכות היא בדרך כלל על רווחים עתידיים של החברה שתקום, הלווים צריכים להיות יצירתיים יותר באיתור מקודות אשראי. פנייה ליועצים שלנו בהחלט יכולה לסייע במציאת אפיקים פחות מוכרים בשוק.

מסלולים זמינים ואפשרויות הלוואה ליזם חדש

דרך פופולארית אחת לגייס אשראי עבור הקמת עסק תהיה לפנות למשקיעים פוטנציאליים. לצורך כל, היזם או המשקיע צריך להכין תכנית עסקית אטרקטיבית ביותר ולהציג את הרעיון למשקיעים בצורה משכנעת. לרוב השקעה מגורמים חיצוניים ברעיון עסקי תהיה רק עם ישנו סיכוי לגריפת רווחים ותשואה גדולה במיוחד בעתיד.

בנוסף לכך, קיימים מגוון גופים חוץ בנקאיים שמציעים אשראי עבור יזמים פוטנציאליים. מכיוון שהם אינם נמצאים תחת רגולציה קשוחה כמו הבנקים, יש באפשרותם להציע יותר אפשרויות ללווים. לעתים העלות של האשראי תהיה גבוהה יותר, אך הסיכויים לקבל אישור חיובי להלוואה הם גדולים בהרבה.

אופציה נוספת של אשראי ליזמים בתחילת דרכם הוא לפנות לקרן בערבות מדינה. התמיכה הכספית מתבטאת כאן בעצם בערבויות שהמדינה מספקת עבור האשראי המוענק על ידי הבנקים. ברגע שהבנקים שעובדים בשיתוף עם הקרן מקבלים ביטחונות מהמדינה, הם יכולים לאשר יותר הלוואות ליזמים ובסכומים גבוהים יותר.

אנו במרכז העזרה לעסקים מעוניינים להתאים את המסלולים האופטימאליים ללווים העסקיים תוך כדי השוואה בין אופציות האשראי העסקי שזמינות בישראל. חשוב לזכור, כי הלוואות עסקיות ממוצעות נלקחות בדרך כלל בסכומים גבוהים למדי, אשר מחייבים את הלווים לנהוג באחריות וזהירות גדולה. לפיכך, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם ההחלטה הסופית.

אנו במרכז העזרה לעסקים נוכל לסייע לך בכל תהליך ההלוואה מתחילתו ועד סופו ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהיוצעים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.