קרן סיוע למסחר

מסחר הוא שם כולל לפעילות עסקית המתנהלת בארץ ומחוצה לה. פעילות זו כוללת יצואנים, משווקים, בעלי חברות, עסקים וכיוצ”ב.
כדי לעודד את המסחר בארץ, באופן שיקטין את מעגל מבקשי העבודה ויגדיל מקומות תעסוקה, מעמידה המדינה קרנות סיוע שונות שמטרתן תמיכה וחיזוק העסקים. בין הקרנות השונות מצויה קרן סיוע למסחר, שנחלקת לסוגי מסלולים ייעודיים.

אנשי עסקים מתייעצים לגבי האפשרות של קבלת הלוואה מקרן סיוע

קרן סיוע למסחר- סוגי קרנות

הסיוע ניתן לסוגי עסקים שונים, למשל, קרן לסיוע במכרזים בינ"ל, המיועדת ליצואנים ולחברות המעוניינות להרחיב את פעילותן לחו"ל. קרן זו מסובסדת על ידי המדינה שמממנת חלק מעלויות המכרזים.

קרן סיוע למסחר נוספת היא קרן הודו סין המסייעת לפיתוח עסקי עם מדינות אלו. המדינה משתתפת בכ-חמישים אחוזים מעלויות השיווק שנדרשות לחברת ישראליות שמבקשות לסחור עם מדינות אלו.

עוד קרן סיוע למסחר היא קרן המעודדת מסחר מקומי בפריפריה, בדרום או בצפון הארץ. חברות המבקשת להתקיים דווקא בפריפריה, ייהנו מהלוואה מקרן בערבות המדינה בסכומים של עד כמאה וחמישים אלף ₪ ובתנאים נוחים מאד.

ההלוואות ניתנות ללווים דרך מספר בנקים המצויים בהסדר עם הקרן. מאחר ומדובר בהלוואות בערבות המדינה, קל יותר לגייס את האשראי הנדרש, נתון משמח ומעודד לכל בעלי החברות שניסו את מזלם בבנקים ונתקלו בסירוב או בתנאי הלוואה נוקשים מאד.

מסלול נוסף של קרן סיוע למסחר בא לידי ביטוי באמצעות מענקים שמטרתם הקמה והרחבה של פרויקטים, למשל בתחום התיירות.

מחפשים מקורות למימון וסיוע? מלאו את פרטיכם בטופס המקוון באתר ומרכז העזרה לעסקים ישמח לסייע, לייעץ ולכוון אתכם למענק או קרן למימון מסחר שמתאים לצרכיכם ואופי החברה.