קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הלוואה בערבות המדינה לחברת קידום אתרים

מעוניין להקים חברת קידום אתרים? ובכן, ענף קידום האתרים בישראל מגלגל מדי שנה מאות מיליוני שקלים, זהו שוק יחסית תחרותי ומשתתפים בו סוכנויות לקידום אתרים ופרילנסרים רבים. כדי להקים חברה חדשה בתחום קידום אתרים כדאי לבדוק היטב את השוק ומאפייניו על מנת לגבש אסטרטגיה שיווקית כדי להצליח.

חברה לקידום אתרים

ענף קידום האתרים בישראל

ענף קידום האתרים בישראל מגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה, זהו ענף תחרותי המתפתח במהירות, בדיוק כמו בשאר העולם. בענף זה יש חברות המתמקדות בקידום אתרים אורגני בלבד, חברות אחרות עוסקות בקידום ממומן, אך רוב העסקים מציעים חבילות קידום הכוללות קידום אתרים אורגני SEO וקידום ממומן SEM.

כדאי לדעת כי בענף קידום האתרים יש כיום מאות סוכנויות לשיווק ולקידום אתרים באינטרנט, כל סוכנות מעסיקה בממוצע 2-6 עובדים. על פי נתוני השוק ישנה דרישה הולכת וגוברת לשירות הניתן על ידי חברות קידום אתרים, כאשר כיום גם עסקים קטנים מבינים את חשיבות הקידום ואת התרומה של קידום האתרים לעסק שלהם, לכן עסקים רבים משקיעים תקציבים ההולכים וגדלים מדי שנה בתחום זה.

פתיחת עסק בתחום קידום אתרים

פתיחת עסק חדש בתחום קידום אתרים מחייבת את היזם ללמוד את מאפייני השוק ולבדוק את המתחרים. יש תחרות גבוהה בין חברות קידום אתרים, בעיקר על תקציבים גדולים של חברות וארגונים מובילים במשק.

כאשר מתכננים לפתוח עסק בתחום קידום אתרים חשוב להתייחס לגורמים כגון: גיוס מימון לפתיחת חברת קידום אתרים, מיקום העסק, מעטפת שירותים, מספר עובדים, עלויות שיווק ועוד.

בניית תוכנית עסקית לחברת קידום אתרים

חשוב לבנות תוכנית עסקית לחברת קידום אתרים כדי ללמוד את הענף וכדי לתכנן נכון את תזרים המזומנים ולקבל החלטות פיננסיות שקולות. התוכנית העסקית מאפשרת ליזם לקבל תמונה רחבה ומקיפה של המיזם, התוכנית כוללת היבטים שונים מבחינה שיווקית, פיננסית, טכנולוגית, ניהול וכדומה.

חשוב לציין כי תוכנית עסקית לחברת קידום אתרים נועדה בין השאר לבדוק את כדאיות הקמת החברה, פוטנציאל רווח וצפי של אחוזי רווחיות חברת קידום אתרים, ולתכנן אסטרטגיה עסקית וכלכלית כדי שהעסק החדש יצליח ישגשג. את התוכנית העסקית מומלץ לבנות בעזרת יועץ עסקי מנוסה, חשוב לזכור כי התוכנית העסקית נועדה גם לצורך גיוס הון, לשיתופי פעולה וכדי לעניין משקיעים.

כמה עולה לפתוח חברת קידום אתרים

עלות פתיחת חברת קידום אתרים משתנה בהתאם למיקום העסק, עלויות שכר דירה, מספר עובדים, השקעה בשיפוצים וברכישת ציוד משרדי וריהוט, וכמובן יש להתייחס לעלויות המימון והשיווק של העסק החדש.

אם מתכננים להקים חברת קידום אתרים כסוכנות קטנה של אדם אחד, אפשר לחסוך עלויות באמצעות הקמת משרד בבית או שימוש בחללי עבודה משותפים לצורך פגישות עסקיות ולעבודה שוטפת במקום מרכזי ונוח. עלות הקמת עסק חדש בתחום קידום אתרים עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים עד מאות אלפי שקלים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת קידום אתרים

גיוס אשראי לחברת קידום אתרים באמצעות הלוואה בערבות המדינה מאפשרת ליזם להגשים את חלומו ולהקים עסק חדש. ניתן לקבל הלוואה בתנאים נוחים בערבות גבוהה עד לסכום של 500,000 ₪. את ההלוואה מקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה ניתן לקבל לתקופה של עד 5 שנים, עם אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לתקופה של 6 חודשים.

כדי לקבל מימון לפתיחת חברת קידום אתרים מקרנות בערבות המדינה, יש להגיש בקשה מסודרת עם תוכנית עסקית מקצועית לגוף המתאם. לאחר פגישה עם כלכלן מטעם הגוף המתאם של הקרן, ובמידה ואישר את הבקשה, התיק יועבר לבנק לצורך בדיקה ולאחר מכן ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה תקבע סופית את סכום ההלוואה ותנאי הריבית וההחזר.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת קידום אתרים קיימת

חברת קידום אתרים קיימת יכולה לקחת הלוואה דרך הבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב של העסק, או מבנק מסחרי אחר. עם זאת, הלוואה בנקאית פוגעת במסגרת האשראי של חברת קידום אתרים, לכן ישנם מקרים בהם עדיף לעסק לקחת הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לחברת קידום אתרים להשקיע בעסק, לנצל הזדמנויות עסקיות, לשפץ את המשרד, להתגבר על בעיות הון חוזר זמניות ועוד.

טיפים לפתיחת חברת קידום אתרים

  • אין לוותר על תוכנית עסקית בעזרת יועץ מנוסה.
  • חשוב לגבש אסטרטגיה עסקית כדי להצליח.
  • יש לתכנן היטב את האסטרטגיה השיווקית כדי לזכות בחשיפה גדולה באינטרנט.

למידע נוסף, לייעוץ ולסיוע מקצועי בנושא הלוואה בערבות המדינה לחברת קידום אתרים – השאירו פרטים בטופס שלפניכם. היועצים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים יחזרו אליכם בהקדם, ואנו נשמח לסייע לכם לקבל הלוואות נוחות מקרנות מדינה או להתאים עבורכם פתרונות נוספים לצורך מימון הקמת העסק.