הלוואה בערבות המדינה לגלידריה

גלידריות נחשבות לעסק משתלם ורווחי, ענף הגלידות מגלגל מעל 2 מיליארד ₪ בשנה, כאשר הצרכן הישראלי נוהג לאכול גלידות בעיקר מחוץ לבית – בקיוסקים, בגלידריות ובמקומות הסעדה ופנאי. כיום, ניתן לפתוח גלידריה חדשה ולשווק גלידות מתוצרת מקומית או גלידות מיובאות, בשנים האחרונות ניתן למצוא גם רשתות מתמחות ואפשר לרכוש זכיינות.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
אדם שם כדור גלידה בגביע

ענף הגלידריות בישראל

ענף הגלידריות בישראל הולך ומתפתח במהירות, ישראלים רבים קונים גלידות איכותיות בעסקים המתמחים. כיום, בכל יישוב ניתן למצוא לפחות גלידריה אחת, מעבר לאפשרות לרכוש קרטיבים, ארטיקים וגלידות נוספות בקיוסקים, בבתי קפה, בפיצוציות ובמקומות נוספים. כדאי לדעת כי הצרכן הישראלי מעדיף לרכוש גלידה איכותית בגלידריה, לכן זהו שוק בהתפתחות, ויזמים רבים נכנסים אליו. עם זאת, השוק תחרותי וחשוב לבחור מיקום מרכזי עם תנועה גדולה של לקוחות פוטנציאליים.

חשוב לדעת כי ישראלים רבים מעדיפים לרכוש גלידות בוטיק איכותיות למרות שמחירן גבוה יותר, כמו כן למרות התדמית של עסק עונתי המתקיים רק בקיץ, יש לגלידריות קהל עקבי ונאמן גם בשאר העונות. עם זאת, מחצית מהמכירות בעסק הן בקיץ והשאר באביב, בסתיו ובחורף.

פתיחת עסק בתחום הגלידריות

פתיחת גלידריה חדשה מחייבת השקעה לא קטנה. עלות פתיחת עסק בתחום הגלידריות יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ועד מאות אלפי ₪, בהתאם למיקום, גודל הגלידריה, עלות ההשקעה בציוד ובשיווק וכדומה. בעת פתיחת עסק חדש בתחום הגלידריות חשוב להיות מודעים לסיכונים ולקבל החלטות נכונות ושקולות, כמו גם לבחור בפתרונות מימון לפתיחת גלידריה בתנאים נוחים כדי להימנע מקשיי תזרים.

בניית תוכנית עסקית לגלידריה

ברוב המקרים, יזמים המעוניינים לפתוח גלידריה חדשה זקוקים לפתרונות אשראי ומימון אטרקטיביים. כדי לגייס את המימון הנדרש להקמת עסק חדש או להשקעה בעסק קיים, יש לבנות תוכנית עסקית לגלידריה בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. התוכנית העסקית מתווה את דרכו של היזם ומאפשרת לו לקבל החלטות נכונות בתקופת הרצת העסק ולאחר מכן, תוכנית עסקית כוללת בין השאר סקירת שוק, תחרות, אחוזי רווחיות גלידריה, תזרים מזומנים, עלויות ופתרונות מימון ועוד.

כמה עולה לפתוח גלידריה

עלות פתיחת גלידריה משתנה על פי פרמטרים רבים כגון מיקום וגודל העסק, רכישת ציוד כמו מקררים, מקפיאים וכדומה. כמו כן, עלות הפתיחה של עסק חדש בתחום הגלידריות משתנה בהתאם להוצאות הפרסום והשיווק, כוח אדם, רישוי עסקים, עלויות מימון וכיוצא בזה.

ניתן לפתוח גלידריה קטנה בעלות יחסית נמוכה של כמה עשרות אלפי שקלים, אם מעוניינים לפתוח מקום גדול בעיצוב מקורי ומלהיב, ההשקעה גבוהה בהרבה ועשויה להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת גלידריה

מימון לפתיחת גלידריה ניתן לקבל מגופים פיננסיים שונים, ביניהם בנקים מסחריים, חברות מימון פרטיות או דרך אחת מקרנות המדינה. כדי לקבל הלוואה נוחה דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה יש למלא טופס ולצרף מסמכים שונים כגון תוכנית עסקית מקצועית, עלויות ציוד, שכ"ד ועוד. את הבקשה להלוואה מקרנות מדינה יש להגיש לגוף המתאם. נציגי הגוף המתאם יתאמו עמכם פגישה ובמידה ויחליטו לאשר את בקשתכם המשך הטיפול יעבור לבנק בו תבחרו מתוך רשימה אפשרית. ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה תחליט על גובה ההלוואה ותנאיה, דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים ניתן לקבל עד 500,000 ₪ להקמת גלידריה חדשה, לתקופה של 5 שנים בריבית אטרקטיבית.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לגלידריה קיימת

אם יש בבעלותכם גלידריה קיימת תוכלו לקבל הלוואה דרך הבנק או מבנק מסחרי אחר, במקרים מסוימים עדיף לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית. הלוואה דרך הבנק פוגעת באובליגו ואתם עלולים להיות נתונים תחת לחץ של פקידי הבנק, לכן כדאי לדעת כי הלוואה חוץ בנקאית נחשבת לפתרון נוח ומהיר, את ההלוואה אפשר לקבל מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר, בהתאמה מושלמת לצרכים הייחודים שלכם.

טיפים לפתיחת גלידריה

  • גיוס אשראי לגלידריה רק בעזרת יועץ פיננסי מנוסה
  • בחירת מקום היא קריטית להצלחת העסק
  • כדאי להשקיע בעיצוב מקורי
  • יש ליצור בידול מגלידריות מתחרות באזור

צוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים יסייע לכם לקבל הלוואה בערבות המדינה לגלידריה, או לבחור פתרונות מימון אטרקטיביים נוספים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית ומותאמת אישית.