ייעוץ עסקי להשגת הלוואה לפתיחת עסק חדש

עסקים רבים בישראל מרגישים בשנים האחרונות מחנק אשראי שמקשה עליהם בפעילות השוטפת. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בהקשחת התנאים לקבלת הלוואה עסקית מהבנקים, כאשר הקושי הגדול ביותר עומד בפני עסקים חדשים ויזמים. לפיכך, בעלי עסקים ויזמים רבים פונים אל ייעוץ עסקי במטרה לקבל הכוונה מקצועית בתחום קבלת האשראי.

איש עסקים ויועץ בפגישה לגבי פתיחת עסק חדש

ייעוץ עסקי להשגת הלוואה לפתיחת עסק חדש

יזם שמגיע כיום לבנק במטרה לקבל הלוואה, יידרש בדרך כלל להציג הון עצמי די גבוה או נכסים שהוא יכול להעמיד כנגד ההלוואה. מכיוון שרוב היזמים אינם מחזיקים בנכסים כאלה, סביר להניח שהוא יאלץ להתפשר על הלוואה נמוכה יותר או לוותר על הרעיון העסקי. עם זאת, איש העסקים הפוטנציאלי צריך להבין, כי כיום קיימות אפשרויות נוספות לקבלת אשראי.

שוק האשראי החוץ בנקאי, לדוגמא, נמצא בהתפתחות מתמדת ותופס נתח שוק גדול יותר מידי שנה. חברות הביטוח, חברות כרטיסי אשראי וגופים פרטיים אחרים מציעים כיום הלוואות עסקיות במסלולים גמישים ומשתלמים במיוחד.

מעבר לזה, אסור לשכוח כי גם המדינה מעוניינת מאד בסביבה עסקית דינאמית ומתפתחת. לפיכך, קיימות קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות שונות שבאות לתמוך ביזמים ואנשי העסקים שרוצים להקים עסק חדש.

כדי להגיע להצעות והמסלולים הטובים ביותר עבור היזמים החדשים, מומלץ מאד לעשות שימוש במומחי אשראי. יועצים מקצועיים אלו מכירים את שוק האשראי לאורכו ולרוחבו, כך שהם יוכלו להתאים את המסלול הזול ביותר בהתאם לצרכים הייחודיים של כל יזם. הקשרים שלהם עם חברות המעניקות אשראי יכולות לשפר גם כן את התנאים ללווים.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין ההלוואות הזולות והמשתלמות ביותר לפתיחת עסק חדש, אנו בפורטל מרכז העזרה לעסקים נוכל לעשות את זה ללא כל עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.