ניהול תזרים מזומנים

גם אם העסק שלכם מקבל הזמנות מכל עבר, המכירות יפות והלקוחות מרוצים, אם בקופת העסק אין מספיק כסף נזיל, סביר מאד להניח כי קיימת בעיה של ניהול תזרים מזומנים. באמצעות כלים פשוטים אך מהותיים לחיי העסק, חשוב ללמוד ולהבין כיצד לנהל את תזרים המזומנים באופן יעיל ונכון.

ניהול תזרים מזומנים

איפה הכסף

ניהול תזרים מזומנים משמעו האופן בו אתם מנהלים את הפער בין הכסף שאתם מקבלים מהלקוחות לבין הכסף אותו אתם צריכים להוציא לצורך תשלום לעובדים ולספקים. גם אם קיבלתם הזמנה גדולה אולם עדיין לא קיבלתם את הכסף עבורה ובאותו זמן אתם אמורים לשלם את ההוצאות, זה אומר שניהול תזרים המזומנים בעסק לוקה בחסר.

אז איך תגרמו לכך שניהול תזרים המזומנים שלכם יהיה נכון, יעיל ובעיקר שלא תפסידו הזמנות מלקוחות בגלל מחסור בכסף נזיל? אפשר ללמוד את ההליך ולהגיע למצבים בהם העסק נושם ומצוי במצב של יתרת מזומנים קבועה.

ניהול תזרים מזומנים נכון ויעיל

עם יעוץ מקצועי של יועצים המתמחים בניהול פיננסי, ליווי לעסקים והתנהלות עסקית נכונה, תוכלו ללמוד כיצד לבצע מעקב אחר הכספים שלכם, בקרה ואיסוף תשלומים המגיעים לכם מלקוחות, ובזמן. הייעוץ מספק את הדרכים לאיסוף מידע פיננסי כך שלעסק תהיה אפשרות לבצע תוכניות השקעה לטווח הארוך ולצמצם את התלות בהלוואות מהבנק.

כלל ברזל בליווי עסקי המלמד ניהול תזרים מזומנים יעיל, הוא לא להשאר לעולם ללא מזומנים, שהם אלו השומרים על העסק בחיים. עם יועץ שילווה אתכם ואת מחלקת ניהול הכספים בעסק שלכם, תלמדו כיצד להשאר תמיד נזילים, עם רזרבות שישמשו לפתרון בעיות לניצול הזדמנויות עסקיות.

דעו את הנולד

ייעוץ מקצועי מסייע לכם, מנהלי העסק, להבין האם אתם מנהלים את העסק נכון, או שמא העסק הוא זה שמנהל אתכם. עסקים רבים נקלעו למשבר או אפילו נכשלו כליל, רק בגלל חוסר מודעות לבעיות הקיימות בתזרים המזומנים.

לימוד של ניהול נכון מסייע גם בקבלת החלטות מושכלות וריאליות.

אם אתם מוצאים שקיים פער משמעתי בין ההכנסות של העסק לבין מצב המזומנים העכשווי, זה הזמן להיעזר ביועץ שיסייע לכם להתנהל נכון ולא להגיע למצבים בהם אתם נזקקים למימון חיצוני או מוותרים על פרויקט.

רוצים לשמוע עוד? מלאו את פרטיכם בטופס המקוון באתר והמרכז למימון פיננסי ישמח להעמיד לרשותכם את טובי אנשי המקצוע, מומחים בתחומם, לסיוע, יעוץ וליווי המבוסס על ידע, נסיון והצלחות מוכחות.