ליווי כלכלי לחברות

בעלי חברה? זקוקים לקבלת ייעוץ, ליווי כלכלי לחברות וסיוע בכל האספקטים הפיננסיים של העסק? עם מרכז העזרה לעסקים תיהנו מתמיכה פיננסית מגוונות ומקצועית שתסייע לכם למצוא את הדרך הנכונה להתנהלות עסקית-כלכלית של החברה שלכם.

יועץ עסקי נותן ייעוץ לבעלי בית קפה

 יעוץ וליווי כלכלי

אם אתם חושבים ומאמינים שיש מקום לשפר את ההתנהלות הפיננסית של העסק שלכם ורק לא יודעים כיצד לעשות את זה, זהו בדיוק הזמן הנכון ליצור קשר עם מרכז העזרה לעסקים וליהנות משירותי ליווי כלכלי לחברות.

אחת המשימות המאתגרות והמשמעותיות ביותר בחייו של כל עסק הוא ניהול כספי נכון שיאפשר ליהנות מתזרים מזומנים זמין וחיובי, מהיכולת לנהל את העסק מבלי להגיע למצב בו נגמר הכסף ולהרחיב את החברה באופן מושכל ותוך מזעור סיכונים.

את כל אלו עושה המלווה הפיננסי שמסייע לכם להבין את העקרונות הפיננסיים והניהוליים, בשילוב עם כלים פרקטיים לניהול החברה.

במידה ועולה הצורך בקבלת תמיכה פיננסית בצורת הלוואה או מענק, מקשר המרכז בין החברה לבין מוסדות פיננסיים רלוונטיים, החל מבנקים, דרך קרנות ייעודיות לעסקים וכלה במענקים ממשלתיים או פילנתרופיים.

ליווי כלכלי לחברת על ידי חברה מקצועית ומנוסה

מטרת הליווי הכלכלי היא לאפשר לחברה למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בעסק. הליווי כולל טיפול במשברים, הערכת סיכונים ותוכנית לצמיחה ופיתוח החברה.

כל הסיוע ניתן על ידי גורמים מקצועיים בעלי הבנה נרחבת ומקיפה של התחום וכאמור, במידת הצורך, ניתן מימון פיננסי, על ידי מוסדות פיננסיים מובילים, זאת בתיווך וסיוע מהמרכז לעזרה ועסקים שמסייע בניסוח הבקשה והעברתה לגורם הרלוונטי.

ליווי כלכלי לחברות מתאים לעסקים שנקלעו לקשיים פיננסיים אולם לא רק. הוא מתאים גם לחברות שמעוניינות לרכוש כלים לניהול כלכלי נכון של החברה, או חברות העומדות בפני שינוי או הרחבת העסק וצריכים לבצע השקעות כדי להוציא את החזון אל הפועל.

מרכז העזרה לעסקים מספק מידע מקצועי ומעמיק בכל נושא הקשור למימון לעסקים, יעוץ וליווי כלכלי וקישור בין חברות ועסקים לגופי מימון שונים, בהתאם לצורך ולרלוונטיות.

המרכז פועל מול חברות פיננסיות חוץ בנקאיות המספקות הלוואות בתנאים מצוינים, עם קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות ועם בנקים.

ליווי כלכלי לחברות כולל גם יעוץ והכוונה בבקשות הלוואה מהבנקים, או מגורמים חוץ בנקאיים.

אם אתם זקוקים לקבל כלים מקצועיים לניהול שוטף של העסק ופיתוחו, ללמוד כיצד לתכנן את תקציב החברה ולדעת כיצד לתכנן ולנהל תזרים מזומנים, לבצע תמחור נכון ולקבל סיוע בפעילת השוטפת מול גורמים פיננסיים כדי להשיג מימון המתאים לצרכיכם, זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר ולקבל את כל המידע והסיוע הנדרשים כדי להתמודד בצורה הנכונה ביותר עם הניהול הכלכלי של החברה.