ליווי צמוד לעסקים

כל בעל עסק או חברה יודע שעם ניהול שגוי ההשלכות יכולות להיות הרות גורל.

ליווי פיננסי נועד כדי לכוון אתכם, בעלי העסק, בכל הנוגע לניהול הכלכלי והעסקי של חברכם, כולל ניהול משא ומתן מול בנקים, הגשת בקשה להלוואות וקרנות סיוע לעסקים ויעוץ מקצועי של מומחים בתחום.

יועצת עסקית בפגישה עם בעל עסק

איתכם לאורך כל הדרך

מרכז העזרה לעסקים מורכב מאנשי מקצוע בעלי רקע ונסיון רחב בתחום הפיננסי. ליווי פיננסי של מומחים אלו מסייע לכם להיות מדויקים יותר ולקבל כלים מעשיים לניהול העסק או החברה, תוך הבנת העקרונות הניהוליים והפיננסיים ויישומם.

ליווי פיננסי יכול לבוא לידי ביטוי בלימוד אובייקטיבי של גורם מקצועי חיצוני שיכול לבחון כיצד העסק מנוהל ולהסיק מסקנות לגבי אותו ניהול. לעתים יכול להיות שהפתרון הוא קבלת אשראי או הרחבת אשראי מהבנק, או חיפוש אחר קרנות ייעודיות להן ניתן להגיש בקשה להלוואה בתנאים מעולים, או אפילו מענק, תלוי בתחום העסק ומוצריו או השירותים אותם הוא מספק.

הבנק עלול לסרב לבקשות אשראי אם אתם ניגשים אליו מעמדה של חוסר נסיון או חוסר בטחון, אולם עם ליווי פיננסי מקצועי אתם תקבלו את ההנחיות, אולי אפילו את הליווי הפיסי למעמד הבקשה, תנהלו משא ומתן תקיף, עד שתשיגו את מבוקשכם, פעמים רבות בתנאים טובים בהרבה מאלו שהציע לכם הבנק מלכתחילה.

ממזערים סיכונים

ליווי פיננסי מקצועי מאפשר לכם למצות את הפוטנציאל המצוי בעסק שלכם והוא כולל טיפול ומציאת פתרונות למשברים, הערכת סיכונים ומתן כלים להימנעות מהם, תוכנית עבודה שנכתבת לאחר סקירת ולימוד מבנה והתנהלות העסק וסיוע לכל אורך הדרך, עד להטמעת התוכנית בעסק.

מרכז העזרה לעסקים מסייע גם ליזמים ועסקים בתחילת דרכם, שזקוקים למימון כדי להוציא את חזונם אל הפועל. הסיוע ניתן על ידי בחינת התוכנית העסקית או עזרה בכתיבתה, הבנת השוק והצרכים שלו, קהל היעד והמתחרים , ועוד.

במרכז העזרה לעסקים תקבלו את כל התמיכה, הייעוץ והמידע הנרחב בנושאים פיננסים, מימון לעסק, קישור ביניכם לבין גופים ומוסדות מימון, בנקאיים, חוץ בנקאיים, קרנות סיוע ממשלתיות ופילנתרופיות, ואת הדרכים שיסייעו לכם להצמיח את העסק, גם ממקומות של משבר.

המרכז מקושר עם חברות פיננסיות רבות שניתן לקבל מהן מימון בתנאים מעולים

אם אתם חשים שהגיע הזמן לרכוש כלים מקצועיים פרקטיים לניהול נכון של העסק באספקט הפיננסי, רוצים ללמוד כיצד לערוך תקציבים, להתנהל מול הבנק ולמצוא מקורות מימון אטרקטיביים, זה בדיוק הזמן למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ולקבל מענה מקצועי של מרכז העזרה לעסקים.