בדיקת כדאיות

נניח שהחלטתם להקים עסק בישראל. ההחלטה לכשעצמה היא חשובה אבל כעת עליכם לעשות מספר דברים. קודם כל, אתם צריכים להעריך כעת מה סכום הכסף שאתם צריכים לצורך ההקמה. בשלב זה עליכם לקחת בחשבון את עלויות השכירות, החשמל, רכישת מוצרי הגלם, ההוצאות על פרסום והוצאות שוטפות אחרות.

בדיקת כדאיות לעסק

לאחר שבדקתם והערכתם מהם הסכומים שאתם זקוקים להם להקמת העסק שלכם, מגיע שלב בדיקות המימון לעסק. יהיה עליכם לבדוק מהם הסכומים שעומדים לרשותכם, אילו סכומים זמינים בצורת הלוואות מקרובי משפחה, בנקים או מקורות אחרים. מומלץ, כמובן, לא להסתמך בצורה משמעותית על הלוואות חיצוניות משום שזה מעלה את הסיכון בתפעול העסק ומקטין את מרווח הטעויות שלכם בהמשך.

למה צריך בדיקת כדאיות לעסק?

כאשר כבר יש לכם תכנון כספי ביד, אתם יכולים לעשות בדיקת כדאיות שתעזור לכם להחליט האם כל הרעיון של העסק שבו בחרתם הוא אכן משתלם. בבדיקה זו נלקחים בחשבון כל ההוצאות וההכנסות הצפויות מהעסק שלכם לתקופה עתידית מסוימת ונעשית בדיקה לגבי הרווחים הצפויים. במידה והרווחים שיניב העסק הינם בהתאם לציפיות שלכם, הרי ניתן להמשיך בתהליך ההקמה.

יש לציין, כי תהליך בדיקת כדאיות הינו חשוב ביותר לכל עסק מתחיל ומומלץ מאד שיעשה על ידי גוף מקצועי בעל ניסיון. במידה ואתה מעוניין להקים עסק בקרוב ורוצה לברר לגבי בדיקת כדאיות, פנה אלינו ואנו באתר מרכז העזרה לעסקים נשמח לעזור לך. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ונחזור אליך בהקדם.