ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים

פתיחת עסק קטן או בינוני בישראל זהו דבר אינו פשוט. הראייה לכך היא, שלפי הסטטיסטיקה, רוב העסקים האלה נסגרים במהלך השנתיים הראשונות. זה נגרם בין השאר בגלל התחרות העזה בשוק העסקי, הריכוזיות של חלק מהענפים, התרכזות של רוב העסקים במרכז הארץ הצפוף אך גם בגלל התנהלות לא נכונה של העסקים עצמם.

יועצת עסקית בפגישה עם בעלת עסק קטן

ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים – שירות שאסור לוותר עליו

רוב היזמים שמחליטים לפתוח עסק יודעים טוב מאד את העבודה הקשורה לתחום העסק, אך לעתים קרובות אין להם יכולת וזמן להתעסק בהתנהלות של העסק מבחינה ארגונית. יכול להיות שהרעיון העסקי יהיה נפלא, אך במידה והעסק לא יודע לשווק את מוצריו, לקבוע מטרות עסקיות, להחליט על אסטרטגיה עסקית, לנהל את הכספים, להחליט על מצבת העובדים בצורה נכונה ועוד, הוא אינו יצליח להגיע לרווחים ויפשוט את הרגל.

ייעוץ למימון עסקים בינוניים וקטנים הוא חשוב במיוחד, מכיוון שהיציבות שלהם היא קטנה יותר מן החברות הגדולות ואין להם מרווח גדול לטעויות. פנייה ליועצים עסקיים כבר בתחילת הדרך העסקית יכולה לסלול את הדרך לפעילות ארוכת שנים עם רווחים והישגים מקצועיים.

אנו במרכז למימון עסקי עובדים עם חברות גדולות שעוסקות בנושא ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים והלוואות לעסקים קטנים. נשמח לענות על כל שאלותיך בנושא זה ללא כל עלות או התחייבות, אז אל תהסס לפנות אלינו כבר היום. במדה ואתה רוצה לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטי ההתקשרות עמך והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.