הלוואות לעסקים קטנים

ההצלחה של העסקים הקטנים והבינוניים בישראל היא אינטגראלית לצמיחה והפיתוח העתידי של כלכלת המדינה. עם זאת, בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי בעלי עסקים רבים נתקלים במחנק אשראי עסקי ונאלצים לסגור את החברה. הסיבה לכך היא, כי הבנקים הקשיחו את התנאים לקבלת הלוואה לעסקים קטנים ודורשים כעת ביטחונות ברמה גבוהה כנגד האשראי המוענק.

בעל עסק קטן חותם על קבלת הלוואה

הלוואות לעסקים קטנים

יחד עם הבעייתיות של המצב שנוצר, ניתן בכל זאת לקבל אשראי עסקי מכמה אפיקים עיקריים. ראשית, המדינה מכירה, כמובן, בחשיבותם של העסקים הקטנים והבינוניים ולכן מעוניינת לסייע להם במידת האפשר. לצורך כך הוקמו קרנות תמיכה שונות שמציעות לעסקים הקטנים להגיש בקשה ולקבל אשראי בערבות מדינה (בכפוף לאישור של ועדת הקרן).

ברגע שהמדינה מתפקדת כערבה לאשראי, ההלוואה לעסקים קטנים היא פחות מסוכנת מבחינת הבנקים והתנאים שלה יהיו אטרקטיביים יותר ללווים.

בנוסף לקרנות הסיוע, ישנה אופציה לפנות גם לכיוון האשראי החוץ בנקאי. בניגוד לפיקוח ההדוק שקיים על הבנקים, חברות האשראי, גופי הביטוח וחברות פרטיות שונות יכולות להיות גמישות יותר בנוגע לתנאים של הלוואות לעסקים קטנים (הן יכולות להעלות ריביות, לשנות מועדי תשלומים ולתמרן בגבייה של עמלות שונות). לפיכך, גם אם יזם או בעל עסק מסוים קיבל סירוב מהבנק, עדיין עומדת לרשותו האפשרות לקבל הלוואה לעסקים קטנים מגוף חוץ בנקאי.

אנו במרכז העזרה לעסקים עובדים עם גופים מוכרים ובעלי מוניטין שמציעים את האופציות המשתלמות ביותר של הלוואות לעסקים קטנים. אם אתה מעוניין לקבל אינפורמציה על ההלוואה המומלצת ביותר עבורך, השאר את פרטיך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.