קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים

מחפש מימון לפתיחת משרד אדריכלים או להשקעה במשרד פעיל? ובכן, עלות פתיחת משרד אדריכלים עשויה להסתכם במאות אלפי שקלים ולמעלה מכך, ואדריכלים בתחילת דרכם מתקשים לגייס את המימון הנדרש להגשמת חלומם. לכן, כדאי לדעת כי מדינת ישראל באמצעות קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, מציעה הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים, בתנאי נוחים ואטרקטיביים.

קבוצת אנשי עסקים יושבים במשרד אדריכלים

ענף האדריכלות בישראל

ענף האדריכלות בישראל מאופיין בתחרות גבוהה, פועלים בו משרדים גדולים וקטנים, ויש מעל 7,500 אדריכלים רשומים. הענף מחולק לשלושה ענפי משנה עיקריים: אדריכלי בניין ותכנון ערים, אדריכלי נוף וגן ואדריכלי עיצוב פנים. בענף יש עשרות משרדים, כאשר 10 המשרדים הגדולים בתחום מעסיקים כ-300 אדריכלים רשומים. כדאי לדעת כי הענף מושפע ישירות משינויים בענף הבנייה, לכן התחרות גוברת וחלה שחיקה ברווחיות.

פתיחת עסק בתחום האדריכלות

לאחר סיום הלימודים והשלמת כל החובות הנדרשות כדי לעסוק בתחום, נהוג להתמחות במשרדים בינוניים או גדולים כדי לרכוש ידע רב וניסיון חשוב. פתיחת עסק בתחום האדריכלות מחייבת השקעה כספית יחסית לא גבוהה, אך הקמת משרד חדש המעסיק מספר אנשי מקצוע כרוכה בהשקעה לא מבוטלת ובסיכונים שיש לשים לב אליהם.

רוב האדריכלים המתכננים להקים משרד בוחרים מקום מרכזי, ועליהם להשקיע בעיצוב המקום, ברכישת ציוד משרדי ומחשבים, תוכנות יקרות ועוד. כמו כן, כדי לזכות בחשיפה יש להשקיע משאבים גדולים בשיווק העסק. כדי לגייס מימון לפתיחת משרד אדריכלים כדאי לשקול את האפשרות לקחת הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים, זו הלוואה בתנאים מועדפים וניתן לקבל עד 300,000 ₪ עם דרישת לערבות נמוכה של 10% בלבד.

בניית תוכנית עסקית לאדריכלים

כדי לגייס את המימון הנדרש לפתיחת משרד אדריכלים חשוב להכין תוכנית עסקית מפורטת ומקצועית, מומלץ לעשות זאת בעזרת היועצים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים. תוכנית עסקית כוללת רקע על ענף האדריכלות בישראל, סקירה על התחרות, רווחיות, פוטנציאל עסקי של העסק החדש, רשימת ציוד, צפי הכנסות, תזרים מזומנים לתקופה הראשונה, שיווק ועוד.

יודגש כי בתוכנית העסקית יש להוסיף נתונים פיננסיים הקושרים לענף, בין היתר אחוזי רווחיות משרד אדריכלים. כדאי לדעת כי אחוזי הרווח יחסית נמוכים בגלל השחיקה ברווחיות כתוצאה מתחרות גבוהה. משרד אדריכלים לרוב מחשב את שכר הטרחה שלו כאחוז מסוים מעלות הבנייה, בהתאם לסוג המבנה, גודלו ועלותו. כמו כן, מחשבים שכר טרחה לפי שעת עבודה, למשל שכר טרחה של 40-50 דולר לתכנון שינויים במבנה ולביצוע תוספות.

כמה עולה לפתוח משרד אדריכלים?

עלות פתיחת משרד אדריכלים משתנה בהתאם לפרמטרים כמו מיקום העסק, גודל, עיצוב, ציוד ועוד. ישנם אדריכלים המתחילים לעבוד מביתם או שוכרים פינת עבודה בחללי עבודה משותפים, אך מאחר ומוניטין ורושם משחקים תפקיד מרכזי בענף האדריכלות, נהוג להשקיע במשרד יוקרתי עם עיצוב מרהיב ומקורי.

ההשקעה הנדרשת לפתיחת משרד אדריכלים חדש יחסית אינה גבוהה, יש לרכוש ציוד משרדי, מחשבים, תוכנות מיוחדות וכמובן להשקיע בעיצוב המשרד, בשיווק וכדומה. כמו כן, יש להתחייב לשכר דירה, להוצאות שוטפות שונות ובמידה ולא מצליחים ההשקעה יורדת לטמיון.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת משרד אדריכלים?

כדי להצליח עם גיוס אשראי למשרד אדריכלים אפשר להגיש בקשה לקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מסלול אטרקטיבי להקמת עסקים חדשים, ניתן לקבל הלוואה בערבות המדינה עד לסכום של 300,000 ₪, לתקופה של חמש שנים בריבית נמוכה מהמקובל במערכת הבנקאות. יש אפשרות לדחות את תשלומי ההחזר בחצי שנה.

הלוואה בנקאית\חוץ בנקאית למשרד אדריכלים

כדי לגייס מימון לפתיחת משרד אדריכלים חדש או להרחבת משרד קיים ופעיל, יש דרכים נוספות לגיוס האשראי הנחוץ. לרוב, פונים למספר בנקים כדי לקבל הצעה להלוואה לפתיחת משרד אדריכלים, אך חשוב לפנות גם לחברות מימון חוץ בנקאי כדי להשוות תנאים. חשוב לזכור כי הלוואה בנקאית פוגעת באובליגו, והבנקים אינם ממהרים להעניק הלוואות לעסקים חדשים. לכן, אחת האפשרויות האטרקטיביות לגיוס המימון הנחוץ היא באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות.

טיפים לפתיחת משרד אדריכלים

כדי לפתוח משרד אדריכלים מצליח ורווחי חשוב לבחור מיקום מרכזי, להשקיע בשיווק וביצירת מוניטין, ובתחילת הדרך ניתן לשתף פעולה ולעבוד כקבלני משנה של משרדי אדריכלים מובילים ומוכרים. כדי להגשים חלום ולפתוח משרד אדריכלים יש להכין תוכנית עסקית מפורטת הכוללת פרק פיננסי, ויש להכין רשימת ציוד, לחשב את עלות הקמת המשרד ועוד.

בעזרת צוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים תוכל לפתוח משרד אדריכלים, לאחר גיוס המימון הנדרש באמצעות הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים, או על ידי גיוס המימון באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות. השאר פרטים ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית.