הלוואות בערבות המדינה לאולפן הקלטות

אולפן הקלטות מורכב לרוב משני חדרים – חדר להקלטת היצירה וחדר קונטרול ושליטה. הקמת אולפן הקלטות מחייבת הון אישי גבוה, לכן מקובל לקחת הלוואות כאמצעי מימון לפתיחת אולפן הקלטות חדש או להשקעה ולהרחבת עסק קיים. בשנים האחרונות יש דרישה הולכת וגוברת לאולפני הקלטות מקצועיים, זהו תחום ההולך ומתפתח במהירות, כאשר רוב העבודה מבוססת כיום על מערכות מחשוב וממשק עבודה דיגיטלי.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
שני אנשים לוחצים ידיים לאור סגירת עסקה להלוואה

אולפן הקלטות מיועד למטרות שונות כמו הקלטת זמרים ולהקות, עיבוד מוזיקלי, הפקת ג'ינגלים לחברות פרסום, הקלטת קאברים, ולצורך הפקת קליפים, מיקסים, ברכות לחתונה ולמסיבות בר ובת מצווה ועוד.

אולפני הקלטות בישראל

עד לפני כעשור פעלו בישראל מספר מצומצם של אולפני הקלטות ששלטו בשוק, בשנים האחרונות השוק השתנה באופן מהותי לאחר שמחירי הציוד ירדו בצורה דרסטית. כיום ניתן להקים אולפן הקלטות ביתי במחיר יחסית זול, לאור ההתפתחות הדיגיטלית המהירה וכניסת המחשבים המהווים חלופה לציוד ההקלטה הישן והיקר.

הציוד הדיגיטלי החליף בעשור האחרון את ציוד ההקלטה האנלוגי, לכן עלות פתיחת אולפן הקלטות אינה גבוהה כמו בעבר. כמו כן, בשנים האחרונות נפתחו בתי ספר מקצועיים בישראל ללימודי סאונד ועריכת מוסיקה, וצעירים רבים מגשימים חלום ועוסקים בתחום היצירתי והמעניין.

פתיחת עסק בתחום אולפני הקלטות

פתיחת עסק בתחום מחייבת מימון ופתרונות של גיוס אשראי לאולפן הקלטות חדש. רוב ההשקעה מיועדת לרכישת מחשב חזק וציוד דיגיטלי להקלטות. הקמת אולפן הקלטות ביתי כרוכה בהשקעה יחסית נמוכה לעומת הקמת אולפן מקצועי עם מספר חדרים וציוד ברמה הגבוהה ביותר. מעבר להשקעה בציוד יש לתכנן במקצועיות את חלל האולפן, להשקיע באקוסטיקה ועוד.

לאחר הקמת העסק יש לשווק אותו על מנת לגייס לקוחות וכדי להצליח בתחום הנחשב יחסית לתחרותי ורווי במתחרים.

בניית תוכנית עסקית לאולפן הקלטות

כדי להקים אולפן הקלטות מקצועי ועל מנת להצליח בתחום, אין לוותר על בניית תוכנית עסקית לעסק החדש. את התוכנית העסקית מומלץ לבנות בעזרת יועצים מנוסים, התוכנית מלווה את היזם החל משלב התכנון, דרך הקמת העסק וגיוס המימון הנדרש וכלה בשיווק ובמיתוג אולפן ההקלטות החדש כדי להצליח.

בנוסף, יש לבנות תוכנית עסקית לאולפן הקלטות כדי להציג אותה בפני חברות מימון, לרבות בנקים וחברות מימון פרטיות, וכדי להגיש בקשה מסודרת לקבלת הלוואות בערבות המדינה לאולפן הקלטות ולהקמת עסק חדש.

תוכנית עסקית מקצועית כוללת פרקים שונים כמו סקירת שוק ותחרות בענף, עלויות מימון להקמת העסק, תזרים מזומנים לפי ציר זמן, אחוזי רווחיות אולפן הקלטות, שיווק ועוד.

כמה עולה לפתוח אולפן הקלטות?

עלות פתיחת אולפן הקלטות תלויה בפרמטרים רבים כמו מיקום העסק וגודלו, עלות הציוד הדיגיטלי, מערכות מחשוב ותוכנות ייעודיות, שיפוץ המבנה והתאמתו לצורכי העסק, השקעה בפתרונות אקוסטיקה ועוד. מימון לפתיחת אולפן הקלטות מאפשר ליזם להגשים את חלומו ולהקים אולפן מקצועי, כדי להוזיל עלויות אפשר להקים את האולפן בתוך הבית.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת אולפן הקלטות

כדי לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת אולפן הקלטות יש להגיש בקשה מסודרת ומפורטת, יש לצרף לבקשה תוכנית עסקית הכתובה על ידי אנשי מקצוע מנוסים. את הבקשה להלוואה בערבות המדינה יש להגיש לאחד משני הגופים המתאמים, לאחר פגישה עם היזם יחליט כלכלן מטעם הגוף המתאם האם לאשר את ההלוואה ולהעביר את הפרטים להמשך טיפול באחד הבנקים, בהתאם לבחירת היזם. הבנק בודק את התוכנית העסקית ואת הבקשה, קובע תנאי מימון והמלצתו עוברת להחלטת ועדת האשראי של הקרן להלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים. זהו הליך מורכב לכן מומלץ לקבל עזרה וליווי מקצועי מיועץ פיננסי ומחברה המתמחה בגיוס הלוואות מקרנות מדינה ומגורמים אחרים.

הלוואה בנקאית\חוץ בנקאית לאולפן הקלטות קיים

בעלי אולפן הקלטות קיים הזקוקים לפתרונות מימון ואשראי יכולים לקבל הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית, במקרים מסוימים הבנק יציע את התנאים הנוחים ביותר, בהתאם למצבו הפיננסי של העסק. יש מקרים בהם עדיף לקחת הלוואה חוץ בנקאית, זו הלוואה שאינה פוגעת באובליגו וקל יותר לקבל אותה. ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאים מגופים פיננסיים שונים, ביניהם חברות האשראי, חברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר וקרנות מימון שונות, חלקן בערבות המדינה.

טיפים לפתיחת אולפן הקלטות

הקמת אולפן הקלטות מחייבת תכנון מקדים, אין לוותר על ייעוץ מקצועי וליווי של יועץ פיננסי והשקעות כדי לגייס את המימון הנדרש. כדי להצליח בתחום חשוב להשקיע בציוד מקצועי ואיכותי, לשווק את העסק החדש וליצור בידול ממתחרים.

למידע נוסף בנושא הלוואה בערבות מדינה לאולפן הקלטות ולסיוע בגיוס המימון הנדרש להקמת העסק, השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים יחזור אליכם עם פתרונות משתלמים למימון הקמת אולפן הקלטות או להשקעה בעסק הקיים.