מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות נחשב לאחד המצליחים בארץ ולרביעי בגודלו בישראל. הבנק מעניק לכל לקוח עסקי יחס ייחודי ואישי, ומציע מגוון שירותי בנקאות לעסקים בכל סדר גודל בארץ. בין השאר, הבנק מציע הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים לרכישת ציוד, להרחבת העסק, לשיפוצים, לרכישת מכוניות, לצרכי הון חוזר, לסגירת המינוס והלוואות משתלמות לכל מטרה. כמו כן הבנק מציע הלוואות בערבות המדינה בתנאים נוחים, בכפוף לתנאי הקרן.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
לוגו של בנק מזרחי טפחות

הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

הלוואה לעסקים קטנים בערבות המדינה

בנק מזרחי טפחות מעמיד הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה לאחר שזכה במכרז מטעם המדינה. ההלוואה מיועדת להקמת עסק חדש, להרחבת עסק קיים, ולצרכי מימון הון חוזר. ההלוואה מיועדת לעסקים בעלי מחזור הכנסות שנתי עד 100 מיליון ₪.

תנאי הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה– הלוואה זעירה עד 100,000 ₪ לעסק עם מחזור שנתי עד 3 מיליון ₪, בריבית הנקבעת בהתאם לפעילות העסק, לתקופה של עד חמש שנים. הלוואה עד 500,000 ש"ח לעסק חדש או עסק עם מחזור שנתי עד לסך 6.25 מיליון ₪, לתקופה של עד חמש שנים, הריבית תקבע על פי מאפייני ופעילות העסק. יש לפנות לאחד מסניפי מזרחי טפחות או ליצור קשר עם GSE  המהווה גוף מקשר ומתאם של הממשלה בפעילות הקרן. כמו כן, הבנק מציע הלוואה אטרקטיבית בערבות המדינה לנשות עסקים, מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים.
הלוואה בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים באתר בנק מזרחי טפחות.

הלוואה לעסקים בצפון ובדרום

הלוואה בתנאים מיוחדים ונוחים לעסקים הממוקמים בצפון או בדרום המדינה. בנק מזרחי טפחות בשיתוף איש העסקים איתן ורטהיימר והסוכנות היהודית יזמו את הקמת הקרן "דרומה צפונה עידן העתיד בע"מ", מטרת הקרן לתמוך בחברות, ארגונים ומפעלים בפריפריה, וכדי לצמצם פערים כלכליים בין הפריפריה למרכז.

תנאי הלוואה לעסקים בצפון ובדרום– הלוואה עד 2 מיליון ₪ עם מחזור מכירות שנתי של 3-22 מיליון ₪ בריבית פריים+ 1.5% לתקופה של עד חמש שנים, אפשרות לגרייס לחצי שנה. ההלוואה מיועדת ליצרנים מוטי יצוא ולמפעלים תעשייתיים. יש לפתוח חשבון בנק בסניף הקרוב לעסק וניתן לבקש את ההלוואה באמצעות מילוי טופס באתר או באמצעות פנייה ישירה לסניף הבנק.הלוואה לעסקים קטנים בצפון ובדרום באתר בנק מזרחי טפחות.

פקטורינג

שירות הפקטורינג מאפשר לך לנהל ביעילות את תזרים המזומנים, בשיטה זו הבנק רוכש ממך חובות מסחריים פתוחים בגין עסקאות מכירה באשראי, לוקח על עצמו סיכון, ואתה זוכה למזומן.

תנאי פקטורינג– תנאי הפקטורינג יקבעו לפי פגישה בבנק ובהתאם להיקפי המכירות וסוג הפעילות- יבוא, מכירות בארץ ומכירות בחו"ל. יש להגיע לפגישה בבנק או למלא טופס באתר לקבלת ייעוץ.

הלוואה לרכישת רכב

הלוואה אטרקטיבית לרכישת רכב לעסק, גובה ההלוואה עד 100% משווי הרכב, תקופת ההלוואה עד 60 חודשים, בריבית אטרקטיבית.

תנאי הלוואה לרכישת רכב– הלוואה עד 100% משווי הרכב החדש לתקופה של עד 60 חודשים, בריבית פריים+ 6%. בפגישת ייעוץ בסניף יקבע הבנקאי סופית את הריבית ותנאי ההלוואה המיועדת רק לבעלי חשבון בבנק.

הלוואה לכל מטרה

הלוואה נוחה המאפשרת ליזמים ולבעלי עסקים לקבל סכום מ- 40,000 ₪ ומעלה כנגד שעבוד נכס לתקופה של 4-30 שנים. ניתן לפרוע את ההלוואה לפני סיומה בתנאי פירעון נוחים ואטרקטיביים.

תנאי הלוואה לכל מטרה– הלוואה לתקופה של 4-30 שנים מסכום של 40,000 ₪, כנגד שעבוד הנכס. הריבית תקבע לאחר פגישה בבנק, ניתן לבקש את ההלוואה באמצעות מילוי טופס באתר.

קהל היעד ומטרת ההלוואות

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות מיועדים ליזמים בראשית דרכם המעוניינים להגשים חלום ולהקים עסק חדש, לבעלי עסקים קטנים ובינוניים מכל אזורי הארץ המעוניינים להרחיב את הפעילות העסקית, לשפץ את העסק, לרכוש ציוד חדש כדי למנף את הפעילות בחברה, לרבות קניית רכבים, ולצרכי מימון הון חוזר.

כמו כן, ניתן לקבל מבנק מזרחי טפחות הלוואה בערבות המדינה בתנאים משתלמים, ההלוואה מיועדת לעסק מאוגד כחוק, ניתן לבחור באחד המסלולים הבאים: שקלי צמוד מדד, שקלי לא צמוד, צמוד לדולר. ההלוואה מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים העומדים בתנאי הקרן.

צוות המומחים של אתר המרכז לעזרה לעסקים עומד לשירותך ויסייע לך לקבל הלוואה בקלות ובתנאים מועדפים. השאר עכשיו פרטים בטופס ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית.