מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט ​

בנק מרכנתיל דיסקונט הוא בנק מסחרי מוביל בענף הבנקאות בישראל. הבנק הוקם לאחר מיזוג בין בנק מרכנתיל לארץ ישראל לבנק ברקליס, כך נוצר בנק ברקליס דיסקונט. בפברואר 1993 קבוצת ברקליס הפסיקה את פעילות בארץ, בנק דיסקונט רכש את אחזקותיה, ובעקבות המהלך נקבע שם הבנק לשמו הנוכחי. הבנק מתמחה בשירותי בנקאות ופיננסים ללקוחות עסקיים מכל המגזרים במשק הישראלי, בין היתר הבנק מציע הלוואות אטרקטיביות בערבות המדינה, מפעיל קרן יזמות לעולים חדשים ולתושבים חוזרים, וקרן הדדית למימון השקעות לתעשיינים.

לוגו של בנק דיסקונט

 

הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

קרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

בנק מרכנתיל דיסקונט מציע הלוואה משתלמת בערבות המדינה, לתקופת החזר עד 5 שנים. סכום ההלוואה עד 500,000 ₪ לעסקים עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪, ועד- 8% מהמחזור השנתי לעסקים קטנים ובינוניים עם מחזור שנתי של 6.25-100 מיליון ₪.

תנאי הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים– בנק מרכנתיל מציע הלוואה אטרקטיבית בערבות המדינה, לתקופה של עד 5 שנים, עם אפשרות לגרייס לחצי שנה. בעלי עסקים קטנים ובינוניים עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪ יכולים לקבל הלוואה עד 6.25 מיליון ₪ בעוד עסקים עם מחזור שנתי בין 6.25 מיליון ₪ ועד 100 מיליון ₪ יכולים לקבל הלוואה עד 8% מהמחזור השנתי. שיעור הריבית משתנה בהתאם לשיקול דעתו של הבנק, ולאחר הצגת ערבויות אישיות של בעל העסק וביטחונות בשיעור עד 25% מגובה ההלוואה, בהתאם להנחיות הוועדה המאשרת. לקבלת ההלוואה יש לפנות למשרד רו"ח עובד בן דוד או לחברת GSE המבצעים בדיקה מקדמית של העסק.

הלוואה מקרן לעסקים קטנים ובינוניים באתר בנק מרכנתיל דיסקונט.

קרן יזמות עולים ותושבים חוזרים

הבנק מפעיל קרן ייחודית בשיתוף משרד הקליטה להקמת עסקים חדשים ולביסוס עסקים קיימים, ההלוואה מיועדת לעולים חדשים ולתושבים חוזרים.

תנאי הלוואה מקרן יזמות עולים ותושבים חוזרים– הלוואה עד 125,000 ₪, עם אופציה אחרי שלוש שנים להלוואה שנייה עד 125,000 ₪. שיעור הריבית פריים+ 1.75%, לתקופה של 6 שנים ואפשרות לגרייס לשנה. יש להציג ביטחונות בשיעור 10% מסכום ההלוואה או להשיג ערבות צד ג' על מלוא הסכום. ההלוואה מיועדת לעולים חדשים עד 10 שנים מיום קבלת מעמד עולה, עולים מאתיופיה יכולים להגיש בקשה להלוואה עד 15 שנים מיום קבלת מעמד עולה. תושב חוזר ששהה לפחות שלוש שנים בחו"ל יכול לקבל הלוואה עד 3 שנים מרגע קבלת מעמד תושב חוזר. לקבלת ההלוואה יש לפנות לאחד מ- 6 סניפי מעלו"ת (מרכזים עסקיים לעולים ותושבים חוזרים).

קרן יזמות עולים ותושבים חוזרים באתר בנק מרכנתיל דיסקונט.

קרן לתעשיינים

הבנק מפעיל קרן חדשה וייחודית בשיתוף התאחדות התעשיינים במטרה לסייע לבעלי עסקים לממן השקעות לרכישת מכונות וציוד חדש.

תנאי הלוואה מהקרן לתעשיינים– הלוואה עד 15 מיליון ₪ לתקופה של עד 12 שנים, בריבית פריים + 1.9% למסלול בריבית משתנה. ניתן לבחור גם במסלול שקלי בריבית קבועה או במסלול שקלי צמוד מדד, שיעור הריבית יקבע בעת מתן ההלוואה. יש להוכיח הון עצמי בגובה 10% מההשקעה המתוכננת. ההלוואה מיועדת לתעשיינים המעוניינים לחדש ולשדרג ציוד במפעל או להקים קו ייצור חדש, תנאי סף- מחזור שנתי עד 150 מיליון ₪ וחברות בהתאחדות התעשיינים. לקבלת ההלוואה ולמידע נוסף יש לפנות לאחד מסניפי הבנק או לחברת תבור וכלכלה פיננסים.

קרן לתעשיינים באתר בנק מרכנתיל דיסקונט 

מעוניין להגיש בקשה להלוואה לעסק שלך? צוות המומחים של אתר המרכז לעזרה לעסקים יסייע לך להגיש את הבקשה ולקבל הלוואה בקלות ובתנאים מועדפים. השאר עכשיו פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.