מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוא גוף פיננסי ותיק ובעל מוניטין בישראל אשר מעסיק אלפי עובדים וסניפיו פרוסים בכל רחבי הארץ. השירותים הפיננסיים שמספק הבנק כוללים את תחום הפיקדונות, הייעוץ הפנסיוני, המסחר בשוק ההון, מטבע חוץ וגם אשראי צרכני ועסקי. נבדוק אילו אופציות של נטילת אשראי עסקי מציע הבנק.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
לוגו בנק דיסקונט

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט

לקוחות עסקיים אשר מעוניינים לקבל הלוואה בבנק דיסקונט יכולים לבחור מבין מסלולים שונים בהתאם ליכולות הכספיות והמאפיינים האישיים שלהם.

  • מסלול אשראי מיידי ללקוחות עסקיים – אופציה זו היא שירות חדש יחסית ללקוחות העסקיים בבנק דיסקונט, כאשר הלווים שעומדים בתנאי הסף של מחלקת העסקים יכולים לקבל את הסכום המבוקש לחשבון שלהם באופן מיידי על ידי לחיצת כפתור. סכום האשראי המקסימאלי הוא מאה אלף ₪, כאשר האשראי אינו יכול להיות מופנה לרכישת דיור. לצורך בדיקת זכאות של אשראי במסגרת מסלול זה, ישנה אפשרות למלא פנייה באתר הבנק.

 

  • מסלול אשראי לעסקים קטנים – במסגרת האשראי שמוצע לעסקים קטנים, ישנה אפשרות לקבל הלוואות למטרות שונות, כגון רכישת רכב פרטי או מסחרי, מימון של סחר חוץ וגם שירותי ניכיון צ'קים.

הלוואות לרכב מוצעות לבעלי העסקים הקטנים עד לתקופה של חמש שנים, כאשר הסכום המקסימאלי הוא 150 אלף עבור רכב פרטי, 250 אלף עבור רכב מסחרי ו-400 אלף עבור משאית. הריבית והעמלות נקבעות במסגרת משא ומתן, בהתאם למאפיינים של הלקוח.

אשראי למימון סחר חוץ מתייחס לעסקאות גידור שונות, עסקאות פקטורינג, מימון משלוחים של יבוא ויצוא, אשראי עבור הספקים ועוד. שירותי ניכיון הצ'קים שחשובים מאד לעיתים עבור עסקים קטנים, ניתנים בתנאים נוחים ואטרקטיביים עבור הלקוחות של הבנק.

 

  • מסלול הלוואות לעסקים בינוניים – בעלי העסקים הבינוניים זקוקים פעמים רבות לאשראי עבור מטרות הדומות לצרכים של העסקים הקטנים, אך גודל ההלוואה המבוקשת הוא בדרך גבוה יותר. בעל עסק בינוני שמעוניין באשראי יצטרך להציג נתונים רלוונטיים על מחזור העסקים שלו, רמת הרווחים, התכנית העסקית ועוד. לפרטי סניפים, שעות פעילות ויצירת קשר טלפוני, ניתן להיכנס לעמוד המתאים באתר האינטרנט של דיסקונט.

 

  • מסלול אשראי לעסקים גדולים – לקוחות עסקיים גדולים אשר מעוניינים לקבל אשראי מהבנק, עושים זאת פעמים רבות לצורך השקעה בשוק ההון, היצוא או תחום הנדל"ן. בנק דיסקונט מעסיק צוותים מיומנים של בנקאים, אשר בקיאים בתחומים אלו ויוכלו לתת מענה לצרכים השונים של הלקוחות.

 

לצורך בירורים על אשראי עבור עסקים גדולים, ניתן לפנות ישירות למנהלי המחלקות השונות בבנק. מנהל האגף לחברות גדולות זמין בטלפון מס' 03-5146500, מנהלת העסקים הבכירה בדיסקונט זמינה בטלפון מס' 03-5144727 ואילו את מנהלת בתחום נדל"ן ותשתיות ניתן להשיג במס' 03-5144711.

אנו במרכז העזרה לעסקים מעוניינים לתת לקוראים את המידע הרלוונטי והאקטואלי ביותר בנושא אשראי לעסקים וזאת כדי שיוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בנושא זה. מכיוון שמדובר לרוב בסכומים גבוהים של הלוואות, מומלץ מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם החתימה על העסקה.

במידה ויש לך שאלות נוספות על ההלוואות העסקיות בבנק דיסקונט או נושאים נוספים כגון – גיוס משקיעים, ייעוץ עסקי ועוד, פנה אלינו כבר היום ואנו נקשר אותך עם מומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.