מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל  ​

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
לוגו של בנק פועלי אגודת ישראל

בנק פועלי אגודת ישראל הוקם לפני כחמישים שנה וכיום מתפקד באופן מעשי כשלוחה של הבנק הבינלאומי. הסניפים של הבנק ממוקמים רובם ככולם בישובים בעלי אוכלוסייה חרדית רחבה ורוב הלקוחות הפרטיים והעסקיים מגיעים מן המגזר הדתי המעוניין לקבל שירותים בהתאם לאורח חייו. ההתנהלות הכללית של בנק פאג"י מתבצעת תוך כדי התחשבות במאפיינים התרבותיים של הלקוחות והכרה בשוני של האוכלוסייה.

הגודל הקטן של בנק פועלי אגודת ישראל, בהשוואה לבנקים אחרים, והנישה הייחודית שאליה הוא מתייחס הם המאפשרים לו לפעול בהצלחה ובגמישות רבה מול הציבור שאותו הוא משרת. תכונה זו חשובה במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את הרגלי החיים הייחודים של האוכלוסייה החרדית מבחינת הכנסות שוטפות, הרגלי תעסוקה, גודל המשפחה ועוד.

יחד עם זאת, חיים לציין, כי עצם היותו של פאג"י חלק מגוף פיננסי גדול כמו קבוצת הבינלאומי, מעניק יציבות וביטחון ללקוחות ועובדי הבנק כאחד. בעלי עסקים שמעוניינים באשראי בפאג"י יודעים בהחלט כי הם פונים לגוף רציני ובעל מוניטין שיש מאחוריו גב פיננסי רחב.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק פועלי אגודת ישראל

רוב המסלולים של הלוואות עסקיות זמינות בסניפי הבינלאומי, שבנק פאג"י מהווה חלק ממנו, אך לעתים קרובות ניתן ליטול את האשראי גם מתוך סניפים פאג"י.

  • הלוואה עסקית בניהול אישי – זהו מסלול של אשראי גמיש במיוחד, שבו הלקוח יכול לבחור את המועדים בהם הוא מחזיר את ההלוואה, לשנותם במידת הצורך ואף לעדכן את סכומי הכסף שיש באפשרותו להחזיר בכל עת. היתרונות הנוספים של המסלול הם קבלת ההלוואה ללא צורך בביטחונות או ערבים מצד הלווה, פטור מעמלות, וגם הפירעון המוקדם מתבצע ללא כל תשלומים נוספים. האשראי ניתן באופן מיידי בצורה מקוונת והחשבון מזוכה תוך זמן קצר במיוחד (בכפוף לאישור מחלקת האשראי).
    הגובה המקסימאלי של האשראי העסקי באפיק זה עומד על 150 אלף ₪ ואילו תקופת ההחזר הארוכה ביותר יכולה להתפרס עד שבע שנים. התנאים האחרים יוצגו בעת הגשת הבקשה להלוואה באתר האינטרנט של פאג"י או הבנק הבינלאומי.
  • אשראי עסקי בערוצים ישירים – המסלול הנ"ל נגיש באתר האינטרנט של פאג"י והבינלאומי או בסניף באופן מהיר במיוחד. לפי הגדרות המסלול, אין צורך כלל בערבים או ביטחונות והלקוח כמובן בוחר את הסכום המתאים לו ביותר (הבנק יאשר את ההלוואה רק לאחר בחינת מאפייניו של הלווה). סכום ההלוואה שניתן ליטול עד 150 אלף ₪ שיועברו באופן מיידי לאחר קבלת האישור.
  • הלוואה עסקית לרכישת רכב – גם אופציה זו, כמו האחרות, זמינה בעיקר בסניפי הבינלאומי. קיימים שני מסלולים עיקריים למימון רכישת רכב באמצעות הלוואה עסקית – מסלול מנוף ומסלול רגיל. אם נתייחס למסלול הרגיל, הרי שהלקוח מקבל אשראי בגובה מקסימאלי של 80% משווי הרכב וזאת עד לתקופה של חמש שנים. האפיק השני, לעומת זאת, מותנה בהוצאה של הון עצמי בגובה של כ-30 אלף ₪ על ידי הלקוח, כאשר שאר הכסף מגיע מהבנק על ידי הלוואת גישור ועוד מסלולי הלוואות זמינים נוספים.

אנו במרכז העזרה לעסקים שמנו לנו למטרה לקשר בין הלווים העסקיים הפוטנציאליים לבין גופים פיננסיים שמציעים את מסלולי ההלוואות האטרקטיביות ביותר בשוק. מכיוון ששוק האשראי בישראל מתפתח בצורה מהירה, חשוב לעשות סקר שוק יסודי בטרם החלטה סופית וזאת על מנת להוזיל עלויות ולוותר על סעיפים מיותרים.

במידה ואתה מעוניין ליטול אשראי עסקי בקרוב, ביכולתנו להפנות אותך לאנשי מקצוע בעלי ניסיון שיוכלו להציע לך את האפיקים האופטימאליים עבורך. כל מה שעליך לעשות הוא למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

לקריאה נוספת:

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים