גיוס אשראי מקרנות לעסקים

לפעילותם המסחרית של עסקים ישנה בדרך כלל השפעה חיובית גדולה על הסביבה. לא בכדי מרכזים עסקיים גדולים יותר בארץ ובעולם נהנים מכניסת אוכלוסייה חזקה יותר, שיפור במצב הסוציו-אקונומי, תשתיות טובות יותר, יצירת מקומות עבודה, עליה בשכר ועוד.

כסף שהתקבל מגיוס אשראי מקרנות לעסקים

גם הגופים הממשלתיים והפילנתרופיים השונים בישראל מודעים לחשיבות של פיתוח עסקי בארץ ולכן מנסים לסייע לעסקים על ידי קרנות סיוע. להלן סקירה קצרה של כמה מהקרנות:

קרנות לעסקים בישראל

  • הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים – מיועדת לעסקים שמחזור העסקים השנתי שלהם קטן יותר מ-100 מיליון ₪. הסיוע ניתן על ידי משרד הכלכלה בכך שהמדינה עצמה ערבה להלוואות העסקיות שלמקבלים הלווים מהבנקים המסחריים.

גיוס אשראי מקרנות שונות בערבות מדינה נעשה על ידי הגשת בקשה לאחת מחברות רו"ח שמתפקדות כשליחים של משרד הכלכלה והאישור להלוואה ניתן לאחר בחינת יכולת ההחזר והעמידה של העסק בכל תנאי הקרן.

  • קרן הגליל – זוהי קרן פילנתרופית שהוקמה לפני כ-10 שנים על ידי תורמים פרטיים. המטרה היא לקרב בין אנשי עסקים יהודים ומוסלמים על ידי הלוואות לפיתוח צפון הארץ. ההלוואות ניתנות בריבית משתלמת למדי ובפריסה לתקופות גמישות.
  • קרן דרומה צפונה – הוקמה על ידי אנשי עסקים בישראל ונתמכת גם על ידי גופים כמו הסוכנות היהודית. מעניקה סיוע למאות מפעלים באזור הפריפריה לצורך רכישת ציוד תעשייתי, מציעה הלוואות ויעוץ עסקי מאנשי מקצוע.

תהליך גיוס אשראי מקרנות לעסקים

בעל עסק שמעוניין לקבל הלוואה מאחת הקרנות התומכות בעסקים ישראלים צריך לבדוק היטב האם הוא עומד בקריטריונים של הקרן. ישנן קרנות שונות שתומכות ביצואנים, מפעלים בפריפריה, חברות המעסיקות מיעוטים או אוכלוסיות עם קשיים סוציאליים – יש לאתר ולפנות לתכנית המתאימה ביותר. בנוסף לכך, יש צורך לצרף את מרב המסמכים המסבירים על הרעיון העסקי של החברה, פוטנציאל הצמיחה שלה וגם פירוט מדויק של הדו"חות הכספיים.

אנו במרכז למימון עסקי עובדים עם קרנות סיוע רבות לעסקים ונשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לגיוס אשראי מקרנות לעסקים. במידה ואתה רוצה לקבל אינפורמציה נוספת, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.