קרן הלוואות ליצואנים

סחר חוץ מהווה חלק חשוב וקריטי ליציבות הכלכלה בארץ וליציבות המשק הישראלי. מדינת ישראל ומוסדות ציבוריים רואים חשיבות עליונה בסיוע ליצואנים על מנת לסייע להם להתמודד עם התחרות הגבוהה, קשיי נזילות, חוסר יציבות בשווקים הבינלאומיים ועוד. סיוע ליצואנים מאפשר לשמור על היציבות במשק, הוא חשוב לצמיחה של הכלכלה בישראל, מעודד יצואנים להשקיע ומגדיל את היצע המשרות.

שטרות יורו

באמצעות קרן הלוואות ליצואנים יכול בית העסק לקבל מימון בתנאים אטרקטיביים בהתאם לצורך הייחודי שלו ועל פי מאפייניו. כדאי לדעת כי יש מגוון הלוואות ליצואנים, ביניהן קרן הלוואה ליצואנים בערבות המדינה. ההלוואה מיועדת ליצואנים קטנים ובינוניים, עד לסכום של 500,000 דולר ועד 50% מסך ההוצאות המוכרות.

הקרן לעידוד השיווק לחו"ל

ראוי לציין כי קרן הלוואות ליצואנים לא פעלה מספר שנים בגלל ביקוש נמוך ותקציב מוגבל. לאחרונה הוחלט לחדש את פעילות הקרן וכיום היא נקראת הקרן לעידוד השיווק לחו"ל, הקרן פועלת תחת משרד התמ"ת המתקצב את הקרן. הקרן מיועדת בעיקר ליצואנים קטנים שמחזור הייצוא שלהם אינו עולה על 40 מיליון ₪ בשנה.

כמו כן, קרן הלוואות ליצואנים מעניקה מענקים ליצואנים קטנים ללא החזר ומענקים ליצואנים קטנים ובינוניים עם החזר המבוסס על אחוז מסוים מרווחי בית העסק.

כדי לקבל הלוואה מהקרן יש להגיש בקשה מסודרת ולצרף מסמכים רלוונטיים כנדרש. כדי להגדיל סיכוי לקבל הלוואה מהקרן מומלץ להגיש את הטפסים בעזרת גורם מקצועי מנוסה כמו צוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים.

מעוניינים לקבל ייעוץ חינם ללא כל התחייבות? וכמובן עזרה בקבלת הלוואה מהקרן לעידוד יצואנים? השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.