תוכנית וכלי הסיוע של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

העסקים הקטנים והבינוניים מהווים מנוע צמיחה חשוב מאד במדינת ישראל והתרומה שלהם היא כלכלית, חברתית וסוציו אקונומית. המדינה מודעת לכך ולכן מנסה לפתח פרויקטים ותכניות סיוע שונות, אשר עוזרות לחברות אלו להמשיך את הפעילות העסקית גם בעתות של משבר ואף להתפתח לכיוונים נוספים.

נציג של הוסכנות לעסקים קטנים יושב עם בעל עסק

תכנית וכלי הסיוע של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

משרד הכלכלה מעניק שירותים רבים לעסקים הקטנים והבינוניים, שחלקם, לדוגמא, נוגע למתן אשראי בערבות מדינה כדי לממן הון חוזר, השקעות או הקמת עסק חדש. הדבר חיוני במיוחד לעסקים הקטנים בגלל חוסר היכולת לגייס אשראי ממקורות אחרים. גם אנשי עסקים שעוסקים בתחום היצוא יכולים לקבל סיוע ואף הדרכה וייעוץ לגבי התכניות העסקיות שלהם.

מעבר לכך, משרד הכלכלה תומך ביזמים שמעוניינים להקים עסק חדש – יועצים מקצועיים עוזרים לבעלי העסק הפוטנציאליים לבנות תכנית עסקית בצורה נכונה, כך שניתן יהיה לגשת אתה לגופים פיננסיים בבקשת הלוואה. גם אנשים שאין להם ניסיון קודם בתחום העסקים יכולים לקבל הכשרה באמצעות קורסים תיאורטיים והדרכות מצוותים של מומחים.

יש לציין, כי התעריפים של הקורסים וההדרכות הם נמוכים למדי ומסובסדים על ידי המדינה, וזאת במטרה להפוך אותם לנגישים יותר.

אנו במרכז העזרה לעסקים נשמח לקשר אותך עם אנשי מקצוע בתחום הייעוץ העסקי ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.