מענקי מדינה – עידוד ממשלתי לייצור פתרונות של אנרגיה מתחדשת

כאשר אנו מדברים על גיוס אשראי עבור מטרות עסקיות, מבקשי הלוואות רבים אינם מכירים ונוטים לפספס שכבה רחבה של סיוע פיננסי בצורת מענקי מדינה. מקבלי ההחלטות בישראל שמים דגש על פעילות עסקית מסוימת, כאשר סדרי העדיפויות משתנים לעתים מסוימות ופועלים כדי לתמרץ את החברות בתחום זה על ידי הלוואות, ערבויות, הטבות מס, ייעוץ מקועי ועוד.

אשת עסקים במצגת לצורך קבלת מענק מדינה לייצור פתרונות אנרגיה מתחדשת

סוגיות כמו צמצום פערים חברתיים וכלכליים, תמיכה בתיירות, סיוע לעולים חדשים ומיעוטים, פרויקטים של אנרגיה מתחדשת וכו', הם חשובים במיוחד למדינה בשלב זה ולכן חברות שמתאפיינות בכך, יכולים בהחלט לאתר מענקים של המדינה עבור סיוע לעסק.

אפשרויות זמינות של מענקי מדינהעידוד ממשלתי לייצור פתרונות של אנרגיה מתחדשת

אחד מן האפיקים שקשורים לקבלת אשראי מהמדינה לצורך מימון אנרגיה מתחדשת, קשור למערכות סולאריות. מערכות אלו הן אופציה מצוינת לחברות קטנות ולאנשים פרטיים להפיק חשמל בצורה עצמאית, כאשר ענף זה הולך ומתפתח יותר מידי שנה. מעבר לתרומה האקולוגית שמביא אתו חשמל שמופק על ידי אנרגיית השמש, מערכות סולאריות הן גם אפשרות להפיק הכנסה מניבה מנכסי נדל"ן שונים.

מכיוון שהעלות של מערכת סולארית הינה גבוהה למדי, אנשים וחברות המעוניינים בהתקנת המערכות, מחפשים פעמים רבות מימון חיצוני מאפיקים שונים. אחת האפשרויות לקבלת הלוואות למערכת סולארית היא כמובן בבנקים המסחריים שמציעים אשראי בגובה של שבעים עד מאה אחוז מעלות המערכת. פריסת ההלוואה יכולה להתבצע בתנאים נוחים במיוחד, לתקופה של עד חמש עשרה שנה.

יש לציין, כי הבנקים מאפשרים נטילת הלוואות למערכות סולאריות במגוון מסלולים, בהתאם לנתונים האישיים של הלווה. לקוחות פרטיים, לדוגמא, יכולים לבחור במשכנתא ירוקה ואילו לקוחות עסקיים, שמתכוונים להפיק הכנסות מהמערכות הסולאריות, יכולים לקבל הלוואות מותאמות לצרכים שלהם. סיוע בנקאי זה נעשה כמובן בשיתוף פעולה עם המדינה, שלה יש אינטרס ברור לעודד אנרגיה ירוקה מטעמי צמצום זיהום אוויר, אוכלוסיה בריאה יותר באופן כללי ועוד.

מרכז העזרה לעסקים שם לעצמו למטרה להתאים מסלולי הלוואות משתלמים ללקוחות הפוטנציאליים, בין אם מדובר על קרנות ממשלתיות, חברות כרטיסי אשראי, גופי ביטוח העוסקים במתן הלוואות עסקיות ועוד. יש לציין כי כל קבלת הלוואה תלויה במשתנים וגורמים רבים ואינה ניתנת לכל אחד. ככל שהמאפיינים של הלווה מבחינת הכנסה, נכסים בבעלותו, היסטוריית אשראי טובים יותר, כך עולים הסיכויים לגייס הלוואה.

המומחים של מרכז העזרה לעסקים יכולים ללוות אותך בכל תהליך איתור ובחירת אפיק האשראי, החל ממילוי הבקשות, התאמה לקריטריונים וצירוף מסמכים ועד המשא ומתן מול החברה המלווה והחתימה על העסקה. ייעוץ מקצועי מעין זה בהחלט יכול לשפר את הסיכוי לתשובה חיובית.

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על אפשרויות ההלוואה והמסלולים שניתנים על ידי המדינה , אנו מזמינים אותך לפנות אלינו. הנציגים של מרכז העזרה לעסקים זמינים לשירותך – כל מה שעליך לעשות זה למלא את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.