הלוואות ליבואנים

בעידן הגלובאלי שאנו חיים היום, אף מדינה בעולם אינה יכולה להתקיים בבידוד מוחלט וישנו הכרח לקיים קשרים כלכליים רבים ככל האפשר כדי לשפר את רמת החיים של התושבים. מדינות רבות נוטות לייצא חומרי גלם, סחורות או שירותים שיש להן יתרון או עודף בהם ואילו מצד שני לייבא את מה שחסר או את מה שלא משתלם לייצר באופן עצמאי בתוך המדינה.

שלטים שעליהם כתוב ייצוא וייבוא

הלוואות ליבואנים

מבחינת מדינת ישראל, הרי שיש לה אינטרס שסחר עם חברות ממדינות אחרות ימשיך לשגשג. זה גורם ליצירת מקומות עבודה, תשלומי מסים גבוהים יותר וגם משפר את מצבה הגיאופוליטי של ישראל מול העולם. מכיוון שכך, ישנן מספר קרנות סיוע הפועלות במימון משרד הכלכלה שבאות לעזור ליבואנים שנקלעו למשברים פיננסיים.

גם הבנקים מציעים הלוואות בריבית נמוכה ליבואנים בסכומים גבוהים עד 5 מיליון ₪. בדרך כלל האשראי הוא לתקופה קצרה, במסגרת הלוואות גישור עד למכירת המוצרים המיובאים ומימוש הרווחים. עם זאת, ניתן גם להתמקח ולהגיע להלוואות ארוכות טווח.

אנו באתר מרכז העזרה לעסקים עומדים כאן לרשותך ונשמח לספק לך מידע נוסף על נושא של הלוואות ליבואנים. אם יש לך שאלות נוספות, השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.