גיוס אשראי לעסקים גדולים

עסק גדול מביא עימו אתגרים חדשים, סיפוק רב ולצידם גם צורך במשאבים רבים יותר, בעיקר פיננסיים. עסקים גדולים נזקים לתזרים מזומנים גדול יותר, ויש להם גם אחריות לתשלום משכורות לעובדים במועד קבוע וכן תשלום לספקים השונים, זאת מבלי להזכיר את ההוצאות השוטפות הנוספות.

אנשי עסקים לוחצים ידיים בפגישה הקשורה לגיוס אשראי

פעמים רבות נדרשים מזומנים בקופת העסקים, גם אם מדובר בעסקים מרוויחים לפניכם מידע על גיוס אשראי לעסקים גדולים.

הלוואות, גם בעיתות רווח

הסברה הרווחת היא שעסק מגייס אשראי רק כשהוא נמצא במצוקה תזרימית. זה איננו מדויק מאחר ולעתים העסק אמנם מרוויח אולם אין לו תזרים מזומנים פנוי לביצוע מהלכים ועסקאות שונות, שעבורן נדרש כסף מזומן.

עסקים, גם גדולים, מוצאים את עצמם לא אחת פונים לבנק לגיוס אשראי ונתקלים בסירוב. לבנקים יש מערך שיקולים שלם וכולל שמשפיע על קבלת ההחלטות שלו. לפעמים בעל העסק גם לא יודע לנהל את המשא והמתן הנכון מול הבנק ויכול להיות שהוא יקבל הלוואה, אולם בתנאים שאינם אטרקטיביים.

מסיבה זו ואחרות, מעמיד בפניכם מרכז העזרה לעסקים את טובי היועצים והמומחים הפיננסיים, שמסייעים באיתור אשראי לעסקים גדולים, בתנאים מצוינים ובהתאם לצורכי העסק.

גיוס אשראי לעסקים גדולים- איך זה עובד?

איתור ההלוואה יכול להיות גם בבנקים שבעל העסק אינו לקוח שלהם, או באמצעות גופים פיננסיים חוץ בנקאיים.

היתרון הבולט של גיוס אשראי לעסקים גדולים דרך גופים חוץ בנקאיים הוא שמירה על האובליגו החשבון הבנק של בעל העסק. כלומר גיס האשראי ממקור חיצוני לא פוגע במסגרת האשראי שלו.

כדי להגיע אל הגופים הפיננסיים הטובים ביותר, הגדולים והאמינים ביותר, מומלץ להיעזר בשירותי מרכז העזרה לעסקים, שמבצע את האיתור ובדיקת ההלוואות השונות ומגיש לבעלי העסקים הגדולים מגוון אפשרויות להשוואה ובחירה מביניהן.

פורטל מרכז העזרה לעסקים הוא גוף מקושר מאד המורכב מיועצים ומומחי כלכלה מובילים. באמצעות הקשרים הרבים יש לנו את היכולת להגיע את ההצעות הטובות ביותר, בתנאים האטרקטיביים ביותר ולהקל על מבקשי ההלוואות במציאת כל האופציות העומדות לרשותם.

זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס המקוון המצוי בפורטל מרכז העזרה לעסקים. מילוי הפרטים לא מחייב אתכם בדבר אולם מהרגע שעשיתם זאת, מתחיל חיפוש של מומחי הפורטל אחר ההלוואה המתאימה לכם וליכולת ההחזר שלכם, תוך שיגור הבקשה למספר רב כל האפשר של גופים נותני הלוואות.

לבעלי העסקים נחסך זמן יקר ויתרה מכך, הם מקבלים מגוון רחב של הצעות טובות לגיוס האשראי הדרוש להם.